Home Newsy Komik Jimmy Kimmel i iPad Maxi
Komik Jimmy Kimmel i iPad Maxi
0

Komik Jimmy Kimmel i iPad Maxi

0

Ikona

Nadchodzące produkty Apple po raz kolejny stały się przedmiotem żartu znanego amerykańskiego komika, który stara wmówić się przypadkowym przechodniom, iż jest w ich posiadaniu. Nie tak dawno obiektem zainteresowania medialnej persony był wyczekiwany przez fanów kalifornijskiej marki inteligentny zegarek naręczny, zaś teraz do grona jabłkowych fantów dołączył większy model iPada.

Jimmy Kimmel w swoich skeczach obiera zazwyczaj ten sam schemat działania. Wybiera się na amerykańskie ulice dzierżąc w ręku tanie, tandetne urządzenie podszywając je pod mające się pojawić na rynku produkty Apple. Komik w swoich pełnych ironii żartach bada równocześnie opinię publiczną na temat przedmiotu widowiska. W ostatnim skeczu rolę iWatcha przejął wart niecałe 20 dolarów zegarek Casio, który o dziwo wywołał przychylne reakcje przechodniów.

https://www.youtube.com/watch?v=v6X8I8BgLqI

Tym razem na wokandę trafił temat większego modelu jabłkowego tabletu, tu jawiącego się jako mało ergonomiczny w użyciu kolos nazwany przez komika Maxi. Żart jest odpowiedzią na pojawiające się coraz częściej doniesienia, w treści których Apple ma skusić się na zaprezentowanie tabletu o przekątnej ekranu 12,9 cala.

Źródło: YouTube

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)