Home Newsy Komentarz Janathana Ive może zdradzać pojawienie się iWatcha
Komentarz Janathana Ive może zdradzać pojawienie się iWatcha
0

Komentarz Janathana Ive może zdradzać pojawienie się iWatcha

0

Ikona

Zbliżająca się wielkimi krokami konferencja Apple na niespełna tydzień przed rozpoczęciem obarczona jest sporą presją wynikającą z oczekiwań mas społecznych. Wszystkiemu winne jest hasło jakie znalazło się na oficjalnym zaproszeniu Apple, które może sugerować pojawienie się ?czegoś ekstra? w sąsiedztwie nowego modelu iPhone’a.

Zainteresowani tematem szacują, iż gwoździem programu wtorkowego wystąpienia najprawdopodobniej będzie naręczny zegarek sygnowany logo kalifornijskiego producenta. Na taki scenariusz wskazywać może również komentarz Jonathana Ive jaki został opublikowany przez New York Times przy okazji aktualizacji profilu poświęconego segmentowi sprzętowemu smartwatchy.

Główny projektant Apple miał bowiem powiedzieć, iż Szwajcaria jest w tarapatach, co jasno sugeruje nawiązanie do iWatcha. Jak wiadomo wszystkim szwajcarskie manufaktury cenione są na świecie z produkcji doskonałych, precyzyjnych i luksusowych czasomierzy. Przytoczony cytat wieloletniego pracownika Apple zdradza także pewien szczegół konstrukcyjny wyczekiwanego produktu, otóż jabłkowy smartwatch finalnie będzie zegarkiem, a nie jak sugerowano jakiś czas temu opaską fitness kompatybilną z iPhone?m.

Źródło: 9To5Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)