Home Newsy Kolejny koncept iWatch’a
Kolejny koncept iWatch’a

Kolejny koncept iWatch’a

0

Ikona

Kategoria sprzętowa smatrwach’y szybko się rozwija, na rynku pojawia się bowiem coraz więcej odmian tychże gadżetów. W ślad za modą idą także wiodący producenci tacy jak choćby Samsung, czy Motorola. Apple jednak nadal milczy w temacie inteligentnych zegarków, choć od ponad sześciu miesięcy pojawiają się internetowe sugestie, iż urządzenie takie zobaczymy jeszcze w tym roku.

Konkurencja niestety zdążyła już poczynić pierwsze kroki, wliczając w to również Google ze swoim systemem Android Wear. Ciężko zatem będzie pokazać światu coś naprawdę oryginalnego. Apple jeśli wprowadzi do oferty iWatch’a z pewnością powalczy na polu tychże urządzeń pod katem designu i jakości wykonania, udostępniając równocześnie swój rozległy ekosystem.

Póki co nie wiadomo jak prezentować się będzie taki jabłkowy gadżet. Przecieków w postaci rzekomo autentycznych zdjęć brak, nie brak za to kreatywności grafikom, którzy starają się pokazać światu możliwy design naręcznego zegarka z Cupertino.

Kolejnym, dość udanym projektem jest ten stworzony przez firmę SET Solutions. Zaprezentowany na materiale wideo iWatch w całości oparty został o treść ostatnich doniesień, w których smatrwach od Apple miałby charakteryzować lekko zakrzywiony ekran o przekątnej 2,5 cala oraz wiele wbudowanych czujników monitorujących aktywność życiową użytkownika.

Źródło: iClarified

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)