Home Newsy Kolejne zdjęcia iPhone’a 6 wyciekły do sieci
Kolejne zdjęcia iPhone’a 6 wyciekły do sieci
0

Kolejne zdjęcia iPhone’a 6 wyciekły do sieci

0

1

Tradycyjnie już jak co roku na kilka miesięcy przed premierą nowego smartfona od Apple sieć oblegają rzekome zdjęcia tego urządzenia, będącego w fazie produkcji. Fotografie zazwyczaj autorstwa anonimowej osoby pochodzą z fabryki należącej do firmy Foxconn, czyli głównego podwykonawcy giganta z Cupertino.

Pierwsze rzekome przecieki mamy już za sobą, czas zatem na kolejne, które ujrzały światło dzienne dzięki chińskiemu portalowi społecznościowemu Weibo.

3

Na obrazkach widać nie tylko rysunki techniczne konstrukcji smartfona oraz komputerowe schematy form odlewniczych ale i gotowe matryce mające posłużyć w procesie produkcji.

2
Nie ma oczywiście pewności co do autentyczności opublikowanych zdjęć, choć ich pochodzenie, czyli wspomniany serwis można uznać, patrząc na lata wstecz, za mocno prawdopodobne źródło takich informacji.

5
Francuski portal nowhereelse.fr opublikował zaś inne fotografie, na których widać jedną z matryc porównywaną z wielkością iPhone’m 4S. Mogą zatem potwierdzić się plotki o tegorocznej premierze 4,7 calowego smartfona od Apple.

Źródło: MacRumors, nowhereelse.fr

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)