Home Newsy Kolejne zdjęcia iPad’a Air 2
Kolejne zdjęcia iPad’a Air 2

Kolejne zdjęcia iPad’a Air 2

0

11

To już nie pierwszy raz kiedy do sieci trafiają rzekomo autentyczne zdjęcia lub realistyczne makiety nadchodzącej wersji iPad’a Air zdradzające szczegóły jego konstrukcji. Ta zgodnie z treścią wielu doniesień ma w sporej części pozostać bez zmian patrząc na obecny model urządzenia, choć w szczegółach obudowy pojawi się kilka nowości.

Po raz kolejny potwierdza je japoński serwis ASCII Plus publikując fotografie drugiej wersji iPad’a Air. Na zarejestrowanych makietach jabłkowego tabletu, nie sądzę by chodziło o autentyczny model sprzętu, wyraźnie widać przycisk Home uzbrojony w czytnik linii papilarnych.

22

O technologii Touch ID jaka znaleźć się ma na pokładzie iPad’a Air oraz mini spekuluje się już od jakiegoś czasu i całkiem możliwe, iż w tym roku znajdzie ona zastosowanie w większych, dotykowych urządzeniach od Apple.

33

Na opublikowanych zdjęciach widać również brak przycisku blokady ekranu oraz nieco zmienione wizualnie przyciski głośności. Nowy model iPad’a Air będzie także nieco cieńszy od poprzednika, mówi się, iż różnica w grubości wyniesie 1 mm.

Źródło: Cult of Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)