Home Newsy Kolejne spekulacje ja temat iPhone’a 6
Kolejne spekulacje ja temat iPhone’a 6

Kolejne spekulacje ja temat iPhone’a 6

0

2

Ilość informacji jakie krążą ostatnio wokół tematyki nadchodzącej wersji iPhone’a zaczyna pomału przytłaczać. Nie ma praktycznie dnia, w którym do sieci nie trafiałyby nowe doniesienia związane z jabłkowym smartfonem. Kiermasz wiadomości trwa w najlepsze przynosząc bardziej lub mniej prawdopodobne wieści.

Do tej drugiej grupy można zaliczyć najświeższe plotki publikowane przez jeden z chińskich serwisów technologicznych, który spekuluje na temat prawdopodobnej daty premiery iPhone’a szóstej generacji. Terminem tym ma być 25 września, co kłóci się z nieoficjalną informacją niemieckiego operatora sieci komórkowej.

Jakiś czas temu Deutsche Telekom jako termin wprowadzenia jabłkowego smartfona na rynek podał 19 września. Biorąc pod uwagę tendencje Jakie towarzyszyły Apple w poprzednich latach druga z dat wydaje się wysoce prawdopodobna. Firma z Cupertino bowiem zazwyczaj wprowadza swoje najnowsze modele iPhone’a w piątek, takim tez dniem tygodnia jest wspomniany 19 września. Dla przypomnienia iPhone 5 zadebiutował w piątek 21 września 2012 roku, zaś jego następca 20 września w dzień poprzedzający weekend.

1

Tak, czy inaczej Apple niejednokrotnie w przeszłości potrafiło zaskakiwać działając w sposób niekonwencjonalny, być może w tym roku termin premiery smartfona ulegnie lekkiemu przesunięciu. Przynajmniej taką opcję również należy brać pod uwagę. Jedno jest jednak pewne, iPhone 6 na pewno się pojawi jeszcze tej jesieni 🙂

3

Przy okazji powyższych doniesień pada też prawdopodobna nazwa większego z modeli jabłkowego smartfona. Treść wielu plotek sugeruje, iż w tym roku na rynku pojawią się dwie, różniące się wielkością wyświetlacza odsłony iPhone’a. Model o przekątnej 5,5 cala ma rzekomo przyjąć nazwę Air stając w portfolio obok Macbook’a Air i iPada.

5

Pozostając jeszcze w temacie kalifornijskiej słuchawki warto wspomnieć o ciekawych i kolejnych renderingach tego urządzenia. Grafika jaka wyszła spod rak Tomas’a Moyano i Nicolas’a Aichino to kolejna wariacja na temat możliwego wyglądu szóstej generacji iPhone’a.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)