0

Kolejne restrykcje Apple wobec treści erotycznych w AppStore

0

iphone-pron-sex-hottest-girl

Cenzorzy Apple znów wzięli się do pracy. Apple zmieniło politykę dotyczącą treści jawnie erotycznych dostępnych w sklepie z aplikacjami AppStore. Producent rozpoczął usuwanie programów erotycznych ze swojego sklepu.

Wczoraj Jon Atherton, developer iBoobs Wobble zgłosił mediom otrzymanie wiadomości od Apple, z które wynika że jego aplikacja została usunięta ze sklepu AppStore z powodu zmiany polityki firmy. Z wiadomości możemy się dowiedzieć, że producent owszem przyznaje się do przyjęcia programu, który początkowo był uważany za odpowiedni, jednak z racji zmiany polityki firmy, program zostanie ze sklepu usunięty. Tym samym producent dziękuje za wyrozumiałość.

27719-500

Powodem zmiany decyzji producenta miałby być prośby ze strony samych użytkowników, którym nie podobały się treści oferowane przez iBoobs Wooble.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *