Home Newsy Kolejne elementy iPhone’a 6 na zdjęciach
Kolejne elementy iPhone’a 6 na zdjęciach
0

Kolejne elementy iPhone’a 6 na zdjęciach

0

2

Azjatyckie serwisy technologiczne na kilka miesięcy przed premierą następcy iPhone’a 5S wykazują się wzmożoną aktywnością. W przeciągu kliku ostatnich dni do sieci trafiło bowiem sporo zdjęć prezentujących rozmaite elementy konstrukcji nadchodzącego urządzenia.

Wszystkie fotografie jakie do tej pory ujrzały światło dzienne zostały rzekomo zrobione w fabrykach Foxconn oraz Pegatron, gdzie trwa już masowa produkcja iPhone’a 6. Na opublikowanych parę dni temu zdjęciach utrwalono matryce służące do wykonania odlewu obudowy smartfona oraz różnej maści rysunki techniczne.

1

Kolejne przecieki zaś obrazują przedni panel jabłkowej słuchawki oraz jej baterię. Na jednym ze zdjęć porównano wielkość obecnie sprzedawanego iPhone’a 5S z jego następcą, dzięki czemu wyłapać można różnice w konstrukcji. Tych niestety nie ma zbyt wiele.

3

Poza większym rozmiarem ekranu rozmieszczenie takich elementów jak przyciski głośności, czy guzik Power pozostaną w miejscu znanym z dotychczasowej wersji urządzenia. Mają na to wskazywać wycięcia w zaprezentowanym panelu.
Co do jego autentyczności jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach nie ma stuprocentowej pewności.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)