Home Newsy Kolejne elementy iPhone’a 6 na zdjęciach
Kolejne elementy iPhone’a 6 na zdjęciach
0

Kolejne elementy iPhone’a 6 na zdjęciach

0

Ikona

Do sieci wyciekły kolejne fotografie mogące zdradzać kilka szczegółów na temat budowy nadchodzącego modelu iPhone’a. Tym razem obiektem foto amatora padła rzekomo autentyczna płyta główna tegoż urządzenia.

Francuski serwis Nowhereelse na łamach swojej strony opublikował obrazek wspomnianego elementu konstrukcji prawdopodobnie należącego do iPhone’a 6 o przekątnej ekranu 4,7 cala. Wynika z niego, iż Apple w tym roku zmierza w swoim produkcie wesprzeć technologię wymiany plików NFC oraz oddać w ręce użytkowników moduł Wi-Fi w standardzie 802.11 ac.

1

O wykorzystaniu NFC w następcy iPhone’a 5S mówiło się już w zeszłym roku teraz plotki te, jeśli zdjęcie jest autentyczne, zdają się potwierdzać. Technologia umożliwia bezprzewodową wymianę plików obejmując zasięg do 20 cm od urządzenia. Szybszy, bo pozwalający na transmisję danych do 1300 Mbps moduł Wi-Fi także nie powinien nikogo dziwić. Produkty konkurencji od jakiegoś czasu mogą poszczycić się taką też specyfikacją zatem naturalnym ruchem będzie zaimplementowanie jej w najnowszym produkcie od Apple.

Źródło: Nowhereelse

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)