Home Newsy Kolejne bety systemów operacyjnych od Apple
Kolejne bety systemów operacyjnych od Apple

Kolejne bety systemów operacyjnych od Apple

0


Praca wre. Tak skrótowo można określić, to co w ostatnim czasie dzieje się wokół oprogramowania od Apple. Zarówno najnowszy system stacjonarny jak i mobilny z częstotliwością raz na dwa tygodnie obdarowywany jest kolejną aktualizacją. Póki co mowa oczywiście o wersjach testowych tychże udoskonaleń
.

W dniu dzisiejszym na serwerach kalifornijskiej firmy znalazły się następne łaty dla każdego z wymienionych wyżej softów. Update iOS 8.4 oznaczony jako 12H4098c zysał tym razem jedynie poprawki wyłapanych błędów. Warto zaznaczyć, iż ta odsłona oprogramowania posiada na swoim pokładzie przebudowaną pod kątem nowego serwisu audio aplikację Muzyka.

OS X Yosemite w wersji 10.10.4 build 14E17e to lawina usprawnień i poprawy stabilności działania. Apple prosi deweloperów by ci skupili się na funkcjonowaniu takich elementów jak program Zdjęcia, Asystent Migracji, a także wsparciu dla języków hebrajskiego oraz arabskiego.

Obie aktualizacje kierowane są zarowno do programistów zarejestrowanych w płatnym programie deweloperskim jak i osób korzystających z publicznych testow beta.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)