Home Newsy Kolejna prezentacja Apple już 15 października?
Kolejna prezentacja Apple już 15 października?
0

Kolejna prezentacja Apple już 15 października?

0

Końcówka tego roku zapowiada się emocjonująco dla fanów marki Apple. Po stagnacji jaka charakteryzowała letnie miesiące przyszedł bowiem czas na lekkie ożywienie w temacie nowości przygotowanych przez giganta z Cupertino.

Niedawna konferencja i prezentacja kolejnych modeli iPhona, to zdaje się jeszcze nie koniec niespodzianek jakie przygotował dla użytkowników kalifornijski zespół inżynierów.
Świat technologiczny wciąż wyczekuje nowych iPadów, nieznana jest także data premiery oficjalnej wersji desktopowego systemu, a i linia Macbooków Pro oraz iMaców prosi się o odświeżenie.

Serwis 9To5Mac  powołując się na informacje pochodzące z portalu MacGeneration opublikował wpis, w którym rzekomo już 15 października miała by odbyć się kolejna impreza Apple.
Prawdopodobnie, to właśnie na niej zostaną zaprezentowane iPad 5 generacji oraz iPad mini 2. Mówi się także o nowych komputerach Apple, czyli zaktualizowanej linii Macbooka Pro, iMaca, dacie wprowadzenia do sprzedaży Maca Pro i premierze OS X Mavericks.

Głosy o tym, iż jeszcze tej jesieni pojawią się nowe tablety od Apple nawiedziły sieć już jakiś czas temu. Całkiem prawdopodobne więc, że za miesiąc będziemy świadkami nowego wydarzenia i związanej z nim prezentacji świeżych urządzeń.

Źródło: 9To5Mac, MacGeneration

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *