Home Newsy Kolejna beta iOS 8 tylko dla nielicznych
Kolejna beta iOS 8 tylko dla nielicznych
0

Kolejna beta iOS 8 tylko dla nielicznych

0


Po niedawnej aktualizacji dla testowej wersji systemu
OS X Yosemite nie mogło zabraknąć wsparcia Apple dedykowanego odsłonie beta mobilnej platformy. W parę dni po publikacji poprawek do oprogramowania stacjonarnego pojawia się bowiem update kierowany do użytkowników urządzeń dotykowych.

Pojawia się ale grono odbiorców tym razem jest znacznie zawężone. Jak informuje serwis BGR aktualizacja nie trafiła jak zawsze do rąk deweloperów, a jedynie partnerów biznesowych Apple, w tym także operatorów sieci komórkowych. Co ciekawe poprzednia, piąta odsłona testowa oprogramowania iOS 8 wygasa dopiero w październiku zatem całkiem możliwe, iż szósty update nigdy nie trafi pod ocenę i fachowe oko programistów.

Na pokładzie iOS 8 beta 6 znalazły się poprawki dotyczace wychwyconych wcześniej błędów między innymi w zakresie działania klawiatury, powiadomień, FaceTime, iCloud, aplikacji iTunes Store, Game Center, czy też Wiadomości. Lista usprawnień jest jednak znacznie dłuższa.

Warto dodać, iż partnerzy Apple muszą zaakceptować aktualizację do 5 września tego roku zanim pojawi się finalna wersja systemu oraz nowa odsłona jabłkowego smartfona.

Źródło: BGR

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)