Home Newsy Kiedy wreszcie finalna wersja OS X Mavericks?
Kiedy wreszcie finalna wersja OS X Mavericks?
0

Kiedy wreszcie finalna wersja OS X Mavericks?

0

W czerwcu bieżącego roku na konferencji poświęconej deweloperom firma Apple po raz pierwszy zaprezentowała nową odsłonę swojego systemu stacjonarnego.
Już podczas suchej prezentacji widz mógł wyrobić sobie zdanie na temat OS X Mavericks. W odniesieniu do poprzedniej wersji oraz mobilnej platformy iOS oprogramowanie to nie uległo gruntownym przemianom wizualnym jednak zyskało sporo na swojej funkcjonalności.

Dziś mijają kolejne dni września, niedługo też następna prezentacja, a OS X nadal nie wyszedł z fazy testów beta. Dostęp do systemu nadal mają jedynie użytkownicy posiadający konta deweloperskie.

Jak donosi serwis 9To5Mac oficjalna, ogólnodostępna wersja desktopowej platformy ujrzy światło dzienne dopiero pod koniec października tego roku.
Według informacji opublikowanej na tejże stronie Apple ma w parę tygodni po 10 września zorganizować kolejne wystąpienie, na którym padnie dokładna data premiery OS X.

Termin ostatnich dni października jest mocno prawdopodobny. Poprzednie wersje systemu Lion oraz Mountain Lion zostały oddane w ręce użytkowników w dzień po ogłoszeniu przez giganta z Cupertino wyników finansowych za poprzedni kwartał.
Ten zaś kończy się już 31 września. Podanie wyników do publicznej wiadomości zaś mogłoby faktycznie nastąpić w niecały miesiąc później.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *