Home Newsy Kasy fiskalne we Wrocławiu i nie tylko

Kasy fiskalne we Wrocławiu i nie tylko

Kasy fiskalne we Wrocławiu i nie tylko
0

Prowadzenie sprzedaży zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet przy obecnym postępie często odbywa się z użyciem kas online. Te zaawansowane technologicznie urządzenia są zarazem niezwykle proste w obsłudze i relatywnie tanie. Sprawia to, że korzystać z nich może niemalże każdy przedsiębiorca, bez względu na dysponowane finanse czy umiejętności techniczne.

Czym są kasy fiskalne online?

Atutem kas fiskalnych jest szeroki zakres ich unikalnych funkcji, których nie spotkamy w klasycznych odpowiednikach. Znacząco ułatwiają prowadzenie tak małego, jak i dużego biznesu, przy jednoczesnym podniesieniu komfortu obsługi. Nowoczesne kasy fiskalne:

  • zawierają możliwość połączenia się przez sieć Wi-Fi i mają wbudowane porty USB oraz Ethernet,
  • posiadają moduł GSM, czyli mogą stanowić urządzenie przenośne,
  • są wyposażone w znakomitej jakości, sprawne akumulatory,
  • niektóre z modeli mogą mieć wbudowany panel dotykowy, co nie obciąża zbytnio naszych palców.

Kasy fiskalne dostosowane do obsługi online są technicznie adekwatne do rosnących wymagań dynamicznego rynku XXI wieku. Dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi oszczędzają nam konieczności wymiany pamięci fiskalnej co określony czas. W związku z tym świetnie sprawdzają się w obiektach, gdzie każdego dnia dochodzi do nawet kilkuset transakcji, np. stacjonarne placówki gastronomiczne czy sklepy odzieżowe w centrach handlowych.

Co wyróżnia kasę fiskalną online?

Kasy fiskalne online wyróżniają się szeregiem zalet, które mają na celu istotnie przedsiębiorcom ułatwić wszystkie czynności związane z rozliczaniem dochodów z urzędem skarbowym. Zaliczyć możemy do nich to, że:

  • proces fiskalizacji kasy odbywa się automatycznie i dane są przekazywane do Ministerstwa Finansów w czasie rzeczywistym,
  • drukarki fiskalne i kasy skonfigurowane z aplikacją idealnie sprawdzają się w obszarze e-commerce i handlu internetowego,
  • jako przedsiębiorcy możemy otrzymać nawet 700 zł dotacji na zakup urządzenia tego rodzaju,
  • drukarka i kasa fiskalna online automatycznie przekazują dane do Ministerstwa Finansów.

Kasy fiskalne z tego typu w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek wysyłają dane o sprzedaży do Centralnego Repozytorium Kas. Rejestr ten odpowiada za gromadzenie w jednym miejscu istotnych dla prowadzenia biznesu danych takich, jak raporty dobowe, paragony fiskalne, informacje z przeglądów okresowych bądź też dokumenty niefiskalne.

Korzyści wynikające z kas fiskalnych online?

W trakcie zakupu kasy fiskalnej online u profesjonalnego sprzedawcy dostajemy gwarancję jakości samego sprzętu oraz pewność, że będzie poprawnie działał i należycie spełniał swoje funkcje przez bardzo długi okres. Dla przykładu, sprzęt w ofercie NetVet kasy-fiskalne wyróżnia się wyjątkowo łatwą obsługą. W dodatku, jako klienci otrzymujemy możliwość skorzystania ze szczegółowego i bezpłatnego serwisu w przypadku podejrzenia zaistnienia jakichkolwiek minimalnych defektów technicznych.

 

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.