Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Kanały muzyczne Radia Eska na iPhone
Kanały muzyczne Radia Eska na iPhone

Kanały muzyczne Radia Eska na iPhone

0

Radio Eska wdrożyło aplikację na iPhone dla platformy muzycznej FabrykaMuzy.pl. Aplikacja utrzymuje się na 2 miejscu na liście Top Free, w kategorii Muzyka w iTunes AppStore.

Aplikacja umożliwia słuchanie na iPhonie internetowych kanałów muzycznych, dostępnych w portalu FabrykaMuzy.pl. Użytkownicy mogą również sprawdzić informacje o utworze i jego wykonawcy, zobaczyć playlistę danego kanału (ostatnie i najbliższe utwory), sprawdzić tygodniową ramówkę Radia Eska oraz przeczytać najważniejsze newsy muzyczne z FabrykaMuzy.pl. Mają także dostęp do najnowszych plotek z serwisu Hotplota.pl i zapowiedzi akcji specjalnych, organizowanych przez Radio Eska. Aplikacja umożliwia personalizację treści na iPhonie (np. wybór domyślnych kanałów muzycznych, źródeł newsów). Jej użytkownicy mogą również sprawdzić, co dzieje się na profilu Radia Eska i Eska Rock na Facebooku i pozostać w stałym kontakcie z DJ?ami obu stacji.

Koncepcję oraz projekt graficzny i funkcjonalny aplikacji opracował dział e-technologii Grupy Radiowej TIME, za oprogramowanie odpowiada Supermedia Interactive. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.