Kable do urządzeń Apple w ofercie Hama
2

Kable do urządzeń Apple w ofercie Hama

2

Nowe kable AluLine niemieckiej marki Hama mają pełnić taką właśnie funkcję poza swoim podstawowym przeznaczeniem, a więc łączeniem telefonów iPhone, odtwarzaczy iPod i tabletów iPad z urządzeniami audio w domu oraz biurze.

Kable AluLine są bardzo starannie wykonane i charakteryzują się solidnymi wtyczkami oznaczonymi za pomocą różnych kolorów. Przewód wewnętrzny, który wykonano z wysokiej jakości miedzi (Optical Fiber Communication), osłonięty jest srebrną siatką o eleganckim, a jednocześnie nieco industrialnym wzornictwie. Metalowa izolacja, która nadaje kablom AluLine szczególnego uroku, jest jednocześnie bardzo mocna, co wydłuża żywotność niemieckiego produktu. Długość jednego metra wystarcza do swobodnego łączenia przenośnych urządzeń Apple z innym sprzętem, a jednocześnie nie powoduje kłopotliwej plątaniny.

Sugerowana przez Hama cena jednego kompletu wynosi 39,90 zł. Kable AluLine objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *