0

Już wkrótce pojawi się nowa książka biograficzna Steva Jobsa

0

steve-jobs-iphone

New York Times poinformował, że Walter Isaacson napisze autoryzowaną biografię Jobsa, w której opisany będzie cały okres młodości CEO Apple – od pracy w Krzemowej Dolinie, po pracę w Apple, NexT oraz Pixarze.

Twórca biograficznej książki jest byłym dziennikarzem magazynu Time. Obecnie zajmuje się prezesurą organizacji non profit o nazwie Aspen Institute, która zajmuje się badaniami nad edukacją i polityką. Walter Isaacson ma na swoim koncie już dwie biografie – Alberta Einsteina oraz Benjamina Franklina. Obie okazały się bestsellerami. Książka będzie w całości autoryzowana przez Jobsa. Będziemy mieli więc okazję po raz pierwszy przeczytać biografię CEO Apple, przedstawioną bezpośrednio przez niego samego. Do tej pory pojawiające się publikacje biograficzne na jego temat spotykały się z krytyką głównej postaci.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.