Home Newsy Jonathan Ive celem drwin i pośmiewiska
Jonathan Ive celem drwin i pośmiewiska
0

Jonathan Ive celem drwin i pośmiewiska

0

Jonathan IVeZnani publicznie ludzie nie mają lekkiego żywota, często bowiem własną prywatność dzielić muszą z innymi. Społeczność patrzy im na ręce i poddaje ocenie zachowanie oraz dorobek twórczej pracy. 

Jonathan Ive, to postać którą można zaszufladkować w tymże właśnie gronie popularnych osobistości.

Człowiek odpowiedzialny za wygląd urządzeń Apple, szanowany projektant, a ostatnio pomysłodawca wizualnej strony iOS7. Bez wątpienia to ważna persona nie tylko w szeregach załogi Apple.
Nowa odsłona mobilnego systemu jak i sama postać jej pomysłodawcy stały się jednak w ostatnim czasie przedmiotem drwin i ironicznej polemiki.

Niejaki Sasha Agapov poszedł o krok dalej i założył blog w serwisie Tumblr o dźwięcznie brzmiącej nazwie „Jony Ive Redesigns Things„, w którym naśmiewa się on z bohatera tego wpisu.
Autor publikuje pokaźne zbiory grafiki prezentujące znane wszystkim przedmioty jednak widziane oczami twórcy nowego systemu od Apple.

Oto przykłady niektórych fotografii:

Przebudowany graficznie interfejs iOS7 wzbudził wiele kontrowersji za sprawą swojej płaskiej formy, braku gradientów znanych z poprzedniej wersji platformy oraz „tęczowej” kolorystyki. Wiele osób uważa też, że nadchodzące oprogramowanie od Apple jest po prostu brzydkie stąd wszędobylska krytyka w sieci.
Źródło: Jony Ive Redesigns Things, MyApple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *