Jeden z pierwszych komputerów Apple sprzedany za 130 tys. funtów!
1

Jeden z pierwszych komputerów Apple sprzedany za 130 tys. funtów!

1

Niedawno w domu aukcyjnym w Christie w Londynie odbyła się bardzo ciekawa aukcja. Otóż licytowano jeden z pierwszych komputerów wyprodukowany przez firmę Apple. Został on sprzedany za 130 tys. funtów, czyli około 610 tys. zł. Sporo, czy mało?

Już od dawna zapowiadano licytację jednego z pierwszych komputerów wyprodukowanych przez firmę Apple. Oprócz samego urządzenia, szczęśliwy zwycięzca otrzymał także w zestawie instrukcję obsługi, oryginalne pudełko i list intencyjny od Steve Jobsa.

Aukcję w domu Christie w Londynie wygrał Marco Boglione, włoski biznesmen, który za jeden z pierwszych komputerów Apple zapłacił 133,250 tys. funtów, czyli około 610 tys. zł. Sporo, czy mało, jak myślicie?

Na aukcji zamiast Marco Boglione był jego brat Francesco Boglione, który powiedział, że Marco jest fanem komputerów i to urządzenie pojawi się w jego kolekcji.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *