Home Newsy JBL T100A i T300A
JBL T100A i T300A
0

JBL T100A i T300A

0

Ikona

Na polski rynek właśnie wchodzą dwa najnowsze modele słuchawek JBL – dokanałowe T100A oraz nauszne T300A. To doskonały wybór dla miłośników wyjątkowego brzmienia, którzy jednak mają ograniczony budżet. Ten produkt łączy w sobie piękny design, doskonały dźwięk i korzystną cenę.

JBL T100A to słuchawki douszne z pojedynczym przyciskiem pilota i mikrofonu. Są bardzo lekkie, ale brzmienie, które dostarczają, jest wagi ciężkiej! Bazując na doświadczeniu zdobytym przy budowie najlepszych kolumn na świecie, inżynierowie JBL stworzyli niezwykle lekkie i wygodne słuchawki douszne, które dostarczają wspaniałe brzmienie, tak charakterystyczne dla JBL. Przetwornik o średnicy 8 mm zapewnia nadzwyczajną czułość, poszerzone pasmo przenoszenia oraz znakomity poziom basów – głęboki, potężny i wierny.

T100A-BLACK_angled

W związku z tym ulubiona muzyka brzmi prawdziwie. Słuchawki, które proponuje JBL, są zatem doskonałym rozszerzeniem osobistego stylu i po prostu świetnie grają. JBL T100A są dostępne w kolorach białym, czarnym i czerwonym, a ich trwały przewód pozwala na czerpanie pełnej przyjemności z użytkowania. Ponadto zostały wyposażone w mikrofon, który pozwala na odbieranie rozmów bez ściągania słuchawek.

T100A-WHITE_side

JBL T100A dostarczają precyzyjny, potężny dźwięk i wyjątkowe wrażenia słuchowe. Dzięki nim słuchanie muzyki jest komfortowe nawet przez długi czas, a swoją ulubioną muzykę możesz zabrać gdziekolwiek chcesz.

JBL T300A to natomiast słuchawki nauszne z pojedynczym przyciskiem pilota i mikrofonu. Charakteryzują je zdecydowane, śmiałe brzmieniem JBL oraz interesujące połączenia kolorystyczne. Nie jest zaskoczeniem, że konstruktorzy JBL przy tworzeniu kolejnych modeli słuchawek z powodzeniem korzystają z wieloletniego doświadczenia zdobytego przy budowie najlepszych kolumn na świecie. W związku z tym na rynek trafiają właśnie niezwykle lekkie, wyciszające zewnętrzny hałas słuchawki, które dostarczają wyśmienity dźwięk JBL.

T300_Angled_Red

Wbudowane przetworniki o średnicy 40 mm charakteryzują się niezwykłą czułością i poszerzonym pasmem przenoszenia oraz znakomitym odsłuchem basów, które są głębokie, potężne i wierne. Dzięki temu ulubiona muzyka, którą słyszysz w słuchawkach brzmi prawdziwie. A ponieważ inżynierowie JBL wiedzą, że współcześnie słuchawki są również przejawem osobistego stylu słuchacza, to JBL T300A są również po prostu dobrze zaprojektowane. Ich kabel jest trwały i pozwala czerpać pełną radość ze słuchania. Posiadają regulowany i wyścielany pałąk oraz wyścielane nausznice, a także wbudowany mikrofon pozwalający na wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów z każdego smartfonu bez konieczności zdejmowania ich z uszu.

T300_Flat_WhiteBlue

JBL T300A dostarczają precyzyjny, potężny dźwięk i wyjątkowe wrażenia słuchowe. Łączą w sobie świetny styl i doskonały dźwięk. Dodatkowo słuchawki są składane i wygodne w transporcie. Ich zamknięty design umożliwia prywatne wrażenia słuchowe bez szumów zewnętrznych.

W sprzedaży pojawi się najpierw model T100A (już w listopadzie 2014 roku), a następnie model T300A. Ich cena to odpowiednio 59 i 159 złotych. Dobry pomysł na prezent.

 

Specyfikacja produktów:

JBL T100A:

Przetworniki: 8 mm

Pasmo przenoszenia: 20?22 kHz

Impedancja: 16 ohms

Czułość: 100 dBSPL @ 1 kHz, 1 mW

Maksymalna moc: 10 mW

Czułość mikrofonu: -42 dBPa/V @ 1 kHz

Kabel: 1.1 m

Wtyczka: 3.5 mm

Cena JBL T100A (douszne): 59 zł

JBL T300A:

Przetworniki: 40 mm

Pasmo przenoszenia: 20?22 kHz

Impedancja: 32 ohms

Czułość: 112 dBSPL @ 1 kHz, 1 mW

Maksymalna moc: 30 mW

Czułość mikrofonu: -42 dBPa/V @ 1 kHz

Kabel: 1.2 m

Wtyczka: 3.5 mm (pozłacana)

Cena JBL T300A (nauszne): 159 zł

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)