Home Newsy Jakie możliwości oferuje firma InPost swoim klientom?

Jakie możliwości oferuje firma InPost swoim klientom?

Jakie możliwości oferuje firma InPost swoim klientom?
0

Firmy kurierskie w obecnych czasach robią prawdziwą furorę. Wygoda, jaką oferują zakupy za pośrednictwem sklepów internetowych jest ogromnym atutem. To właśnie ze względu na nią tak wiele osób jedynie niezbędne sprawunki załatwia w sposób tradycyjny, pozostałe produkty kupując w sieci. Wybór odpowiedniej firmy, jaka dostarczy zakupy jest dla klientów niezwykle istotny, zależy od niej bowiem szybkość nadejścia przesyłki, miejsce jej odbioru a nawet stan, w jakim zostanie dostarczona. Jedną z najpopularniejszych firm kurierskich jest obecnie InPost, znany przede wszystkim z wygodnie zlokalizowanych w wielu miejscach Paczkomatów.

  1. Jakie usługi i udogodnienia oferuje InPost swoim klientom?
  2. Jakie funkcje oferuje aplikacja InPost Mobile?
  3. Jak korzystać z InPost Mobile?
  4. Dlaczego warto zainstalować aplikację InPost Mobile?

Okazuje się, że firma kurierska firmie kurierskiej nierówna. Przyjrzyjmy się udogodnieniom, jakie InPost przygotowuje dla swoich klientów.

Jakie usługi i udogodnienia oferuje InPost swoim klientom?

Firma InPost znana jest z niezwykłej wygody, jaka jest gwarantowana każdemu z klientów. Możliwość wyboru dowolnego Paczkomatu jako miejsca odbioru przesyłki to udogodnienie, dzięki któremu każdy może szybko i łatwo dostać swoją paczkę. Co więcej, Paczkomaty znane są nie tylko z wygodnego zlokalizowania, ale i łatwej i intuicyjnej obsługi. Obecnie jest ona jeszcze prostsza i bardziej wygodna. Aplikacja InPost, stworzona specjalnie z myślą o klientach firmy to dodatkowe możliwości i komfort. Za pośrednictwem aplikacji korzystanie z Paczkomatów staje się banalnie proste a  śledzenie przesyłki odbywa się natychmiastowo.

Jakie funkcje oferuje aplikacja InPost Mobile?

Dzięki aplikacji InPost Mobile nowe funkcje Paczkomatów mogą zostać odkryte przez zadowolonych klientów. Przy pomocy numeru przesyłki można, rzecz jasna, śledzić je na bieżąco. Co ważne, aplikacja sama aktualizuje status oraz listę przesyłek. Bez InPost Mobile klient musi sam sprawdzać te dane poprzez link w wiadomości e mail. Przede wszystkim jednak, co obecnie wyjątkowo ważne aplikacja pozwala na otwieranie Paczkomatu bez fizycznego kontaktu z nim. Nie ma zatem konieczności dotykania ekranu Paczkomatu. Kolejnym, niezaprzeczalnym plusem aplikacji InPost Mobile jest możliwość otrzymania przypomnienia, kiedy klient znajdzie się w pobliżu Paczkomatu. Dzięki temu odbiór przesyłki może być dokonany przy okazji, na przykład podczas drogi powrotnej z pracy. Co więcej, w aplikacji można także nadawać paczki bez drukowania etykiety. Równie ważna i wygodna może okazać się przekierowanie paczki kurierskiej przy pomocy aplikacji InPost. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy nie lubią czekać na kuriera. Niejednokrotnie może się zdarzyć, że przybędzie on w czasie nieobecności adresata. W takiej sytuacji możliwość przekierowania pozwala na odbiór paczki z dogodnego miejsca. Aplikacja daje także opcję przedłużenia czasu przebywania przesyłki w Paczkomacie. Odgórnie wynosi on 48 godzin, można jednak, za niewielką opłatą  przedłużyć go o kolejne 24 godziny.

Jak korzystać z InPost Mobile?

Korzystanie z InPost Mobile powinno rozpocząć się od zainstalowania aplikacji. Znaleźć ją można w https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.inpost.inmobile&hl=pl&gl=US. Po dokonaniu instalacji należy się zalogować i można rozpocząć korzystanie z aplikacji. Jako że jest ona bardzo przejrzysta i opatrzona niezbędnymi opisami czy wyjaśnieniami, uruchamianie poszczególnych funkcji przebiega w sposób intuicyjny. Jako że lista przesyłek aktualizowana jest automatycznie, nie ma konieczności wpisywania numeru paczki, aby pojawiła się ona w aplikacji. Samodzielne wklepania tego numeru może okazać się konieczne tylko w sytuacji, jeżeli użytkownik InPost Mobile chce śledzić przesyłkę zarejestrowaną na inną osobę. Aplikacja zarówno przy nadaniu, jak i śledzeniu czy odbiorze paczki wyświetla pomocne informacje dzięki którym można z łatwością z niej korzystać.

Dlaczego warto zainstalować aplikację InPost Mobile?

Aplikacja InPost Mobile o gwarancja wygody i komfortu. Możliwość śledzenia przesyłek daje poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Co więcej, dzięki niej konieczność pamiętania o odbiorze paczki znika – powiadomienia, przychodzące bezpośrednio na telefon są gwarancją wykonania wszystkiego na czas. Również korzystanie z wygodnych i doskonale zlokalizowanych Paczkomatów InPost z aplikacją staje się przystępniejsze. Minimalizowanie kontaktu z drugim człowiekiem poprzez opcję bezkontaktowego otwarcia szafki jest świetnym sposobem dbania o zdrowie. Aplikacja pozwala na zwiększenie wygody klientów firmy InPost i jest kolejnym dowodem na to, jak marka ta dba o komfort i funkcjonalność.

Dobra firma kurierska nie ogranicza się już wyłącznie do krótkiego czasu, w jakim przesyłka dociera do adresata. Obecnie to także dbałość o wszystkie potrzeby klienta i myślenie o sytuacjach losowych, jakie mogą uniemożliwić mu odbiór paczki. Firma InPost oferuje wiele możliwości, nic więc dziwnego, że tak wiele osób postanowiło zaufać tej marce.

Jakie możliwości oferuje firma InPost swoim klientom?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *