Jakie akcesoria do iPhone 12 wybrać?

Jakie akcesoria do iPhone 12 wybrać?

0

Jakie akcesoria do iPhone 12 wybrać?

0

Wraz z pojawieniem się kolejnej generacji kultowego iPhone’a, na rynku pojawia się wiele akcesoriów, które mogą wzbogacić nasz smartfon lub nadać mu atrakcyjniejszy wygląd. Jakie akcesoria warto rozważyć do iPhone’a 12?

We wrześniu w sprzedaży pojawi się iPhone 12, który zapowiadany jest jako kolejny krok w rozwoju technologicznym Apple, ale jednocześnie powrót do korzeni pod względem stylistyki. Zmiany jakie czekają najnowszą generację iPhone’a wiążą się z koniecznością zakupu nowych akcesoriów, jak chociażby pokrowiec do iPhone’a 12.

Akcesoria do iPhone’a 12, które przeniesiemy z poprzedniego modelu

Choć nowy model kultowego smartfona zapowiadany jest jako innowacyjny, można będzie skorelować z nim niektóre dotychczasowe akcesoria. Jednym z nich są słuchawki. Znane Apple AirPods to flagowe akcesorium, czyli bezprzewodowe słuchawki, które nie posiadają żadnego okablowania. To bardzo wygodne rozwiązanie, które większość użytkowników iPhone’ów dobrze zna. W przypadku nowego modelu nie powinno być problemów z podłączeniem słuchawek. Warto też nadmienić, że nowy iPhone 12 najprawdopodobniej nie będzie posiadał klasycznego wejścia słuchawkowego. Te jednak nie jest konieczne, ponieważ AirPods od lat zbierają pozytywne recenzje wśród użytkowników. Urządzenie doskonale gra, zapewnia najwyższą jakość połączenia, a na dodatek redukuje hałas z zewnątrz. Słuchawki są bardzo intuicyjne w sterowaniu, a ładowanie zapewnia wiele godzin słuchania muzyki bądź rozmowy telefonicznej.

Etui iPhone 12 – jakie zmiany?

W mediach nie brakuje spekulacji na temat wyglądu nowego iPhone’a 12. Zazwyczaj wyjątkowo celne są przewidywania Ming-Chi Kuo – analityka firmy TF International Securities. Opublikował on niedawno raport, zawierający prognozy na temat najnowszego dzieła Apple’a, w tym także kwestii wyglądu nowego smartfona. Według Kuo wygląd ma być jedną z kluczowych zmian względem „jedenastki”. Producenci pragną wrócić do rozpoznawalnej stylistyki iPhone’a sprzed lat, czyli bardziej kanciastego kształtu oraz stalowej ramki, którą znamy chociażby z kultowego iPhone’a 4. Kuo twierdzi również, że najnowsza wersja smartfona od Apple będzie dostępna w trzech rozmiarach:

  • 5,4 cala;
  • 6,1 cala;
  • 6,7 cala.

Oznacza to nowe etui iPhone 12 oraz cały szereg nowych akcesoriów pod względem wyglądu. Jakie etui do iPhone 12 będzie wyróżniać się w nowym modelu? Z pewnością sporo miejsca z tyłu trzeba będzie pozostawić na trzy aparaty oraz lampę błyskową. Kwestia jakości zdjęć to jeden z najważniejszych elementów wyścigu zbrojeń między poszczególnymi producentami smartfonów i tutaj Apple z pewnością będzie chciało utrzymać swoją dominację. Z pewnością będzie to miało przełożenie na wygląd tylnej części urządzenia, a w konsekwencji pokrowca do iPhone’a 12.

Jakie nowości nas czekają?

Fanów akcesoriów do smartfonów interesuje zapewne kwestia wyglądu nowego iPhone’a 12. Przewidywania specjalistów obejmują także teorię, że nowy model smartfona od Apple’a nie będzie posiadał notch’a, czyli charakterystycznego wcięcia w ekranie na przedni aparat fotograficzny. Być może, podobnie jak to było w przypadku iPhone’a 11, jednym z dostępnych akcesoriów będzie mocniejsza, a przez to szybsza ładowarka. Producent z nadgryzionym jabłkiem w logo krytykowany był za umieszczenie w pudełku z iPhonem 11 Pro słabszej ładowarki. Być może producenci zmienili zdanie po fali krytyki, jednak warto przygotować się na ewentualność dokupienia mocniejszej ładowarki. Oczywiście nowego iPhone’a 12 warto wyposażyć w folię ochronną, aby dłużej cieszyć się swoim nowym smartfonem.

Artykuł przygotowany przez partnera
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.