Jak stworzyć działający Custome Firmware iOS 4.0 dla iPhone 3GS

Jak stworzyć działający Custome Firmware iOS 4.0 dla iPhone 3GS

3

Aktualnie, by móc korzystać z dobrodziejstw iPhone 3GS z iOS4 po Jailbreaku, należy wgrać do urządzenia specjalnie spreparowane oprogramowanie Custome Firmware. Pokażemy wam, jak w prosty sposób stworzyć i wgrać ten program do telefonu.

W przypadku Windows, pobieramy aplikację Sn0wBreez i uruchamiamy. Z naszego Download pobieramy oficjalne oprogramowanie iOS 4.0 dla 3GS – Nie w wersji BETA! Postępujemy zgodnie z poniższą galerią.

Stworzony Custome Firmware zostanie zapisany na pulpicie. Przełączamy telefon w tryb DFU i trzymając przycisk Shift, klikamy w iTunes na przycisk Przywróć. Oprogramowanie zostanie wgrane do urządzenia. Warunkiem jest posiadanie złamanego oprogramowania 3.1.2 lub 3.1.3 w swoim urządzeniu. Jeżeli masz nowsze oprogramowanie, z artykułu Downgrade z iOS 4.0 do 3.1.3 z wykorzystaniem serwera Saurika dowiesz się jak je obniżyć.

Uwaga! Ważne, by wszystkie ustawienia w Sn0wBreez, były wprowadzone jak w galerii. Modyfikowany obraz Custome Firmware można wgrać tylko do telefonu iPhone 3Gs ze starym Bootromem. Jak sprawdzić bootrom? Znajdziesz w artykułach na AppleMobile.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

  1. Tu jest napisane ze mozna miec soft 3.1.3 na 3G S zeby zjailbreakowac iPhona ale to nie prawda do konca bo jesli iPhone jest przerobiony Spiritem i ma soft 3.1.3 to przerobka sie nie uda. Chyba ze cos przeoczylem to to by oznaczalo ze moglby przerobic swojego 3gs z softem 3.3.1 po spiricie ale wszedzie jest to odradzane??

  2. Przeczytaj artykUl jailbreak i simlock. Jak na 3.1.3 wrzucisz pacza po spirycie to będzie ok. Sam sprawdziłem na swoim 3GS

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *