Home Artykuły Jak stworzyć działający Custome Firmware iOS 4.0 dla iPhone 3GS
Jak stworzyć działający Custome Firmware iOS 4.0 dla iPhone 3GS

Jak stworzyć działający Custome Firmware iOS 4.0 dla iPhone 3GS

3

Aktualnie, by móc korzystać z dobrodziejstw iPhone 3GS z iOS4 po Jailbreaku, należy wgrać do urządzenia specjalnie spreparowane oprogramowanie Custome Firmware. Pokażemy wam, jak w prosty sposób stworzyć i wgrać ten program do telefonu.

W przypadku Windows, pobieramy aplikację Sn0wBreez i uruchamiamy. Z naszego Download pobieramy oficjalne oprogramowanie iOS 4.0 dla 3GS – Nie w wersji BETA! Postępujemy zgodnie z poniższą galerią.

Stworzony Custome Firmware zostanie zapisany na pulpicie. Przełączamy telefon w tryb DFU i trzymając przycisk Shift, klikamy w iTunes na przycisk Przywróć. Oprogramowanie zostanie wgrane do urządzenia. Warunkiem jest posiadanie złamanego oprogramowania 3.1.2 lub 3.1.3 w swoim urządzeniu. Jeżeli masz nowsze oprogramowanie, z artykułu Downgrade z iOS 4.0 do 3.1.3 z wykorzystaniem serwera Saurika dowiesz się jak je obniżyć.

Uwaga! Ważne, by wszystkie ustawienia w Sn0wBreez, były wprowadzone jak w galerii. Modyfikowany obraz Custome Firmware można wgrać tylko do telefonu iPhone 3Gs ze starym Bootromem. Jak sprawdzić bootrom? Znajdziesz w artykułach na AppleMobile.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

  1. Tu jest napisane ze mozna miec soft 3.1.3 na 3G S zeby zjailbreakowac iPhona ale to nie prawda do konca bo jesli iPhone jest przerobiony Spiritem i ma soft 3.1.3 to przerobka sie nie uda. Chyba ze cos przeoczylem to to by oznaczalo ze moglby przerobic swojego 3gs z softem 3.3.1 po spiricie ale wszedzie jest to odradzane??

  2. Przeczytaj artykUl jailbreak i simlock. Jak na 3.1.3 wrzucisz pacza po spirycie to będzie ok. Sam sprawdziłem na swoim 3GS

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.