Jak przenieść numer do Flex?

Jak przenieść numer do Flex?
0

Szukasz nowego operatora komórkowego? Przenieś się do Orange Flex – elastycznej sieci, w której nie ogranicza Cię długoterminowa umowa. Sprawdź, jak wygląda przeniesienie numeru do Orange Flex i zacznij korzystać z jednego z wygodnych Planów komórkowych.

Orange Flex – przeniesienie numeru za pomocą aplikacji

Czym jest Orange Flex? To sieć komórkowa, która łączy w sobie wygodę abonamentu i elastyczność oferty na kartę. Do wyboru masz cztery Plany komórkowe, które możesz zmieniać do woli, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Każdy z nich oferuje rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do social mediów bez limitu. Różnią się jedynie liczbą GB internetu mobilnego w miesiącu – do wyboru masz 30, 45, 80 i 150 GB.

Jak przejść do Orange Flex? To proste! Na początku pobierz z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery aplikację Flexa. Załóż konto, a następnie wybierz jeden z Planów oraz zadecyduj, od kiedy chcesz zacząć korzystać z elastycznej sieci komórkowej. Po prostu – wskaż dzień przenosin lub podaj datę końca umowy u obecnego operatora.

Przenieś się do Orange Flex bez żadnych zobowiązań czy dodatkowych opłat na start. Sprawdź szczegóły: https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer

Przeniesienie numeru do Orange Flex – SIM, a może eSIM?

Zaraz po zdecydowaniu, który Plan spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, zamów kartę SIM. Dostarczymy Ci ją wprost pod Twoje drzwi za 0 złotych. Zależy Ci na czasie? Nie ma problemu! Potrzebną do aktywacji konta kartę SIM dostaniesz za darmo w dowolnym salonie Orange.

Zależy Ci na eSIM? Będąc częścią #generacjiflex możesz zrezygnować z tradycyjnej karty SIM oraz postawić na jej cyfrowy odpowiednik i to bez żadnych dopłat. Pamiętaj, aby przed ściągnięciem eSIM sprawdzić możliwości techniczne Twojego smartfonu.

Flex – przeniesienie numeru a weryfikacja tożsamości

Jak przejść do Orange Flex? Po odbiorze karty SIM lub instalacji eSIM poprosimy Cię o weryfikację tożsamości. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • korzystając z usługi Moje ID – bezpiecznego narzędzia potwierdzającego prawdziwość danych za pośrednictwem dostawców tożsamości (np. banku);
  • wysyłając selfie oraz zdjęcie dokumentu – może być to dowód osobisty, paszport albo karta pobytu.

Pamiętaj – nie przechowujemy Twoich zdjęć. Zaraz po zweryfikowaniu, że jesteś właścicielem numeru, usuniemy je. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są w pełni bezpieczne i nie wpadną w niepowołane ręce!

Przenosiny do Orange Flex – wybierz metodę płatności i aktywuj numer

To już ostatni krok, jaki musisz wykonać, przechodząc do Orange Flex. Poczekaj na dzień przenosin, a następnie wskaż metodę płatności za usługę. Do wyboru masz kartę płatniczą lub kod BLIK. To także dobry moment na wykorzystanie kodu promocyjnego FLEX, dzięki któremu pierwszy miesiąc dowolnego Planu komórkowego dostaniesz za złotówkę. Na koniec wystarczy, że aktywujesz ofertę i… gotowe!

Przeniesienie numeru do Orange Flex jest szybkie i wygodne – wszystko załatwisz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Bez zbędnej papierologii czy podpisywania umów! Dołącz do elastycznej sieci komórkowej i postaw na swobodę. Orange Flex. Nas to nie dziwi.

tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *