Home Newsy Jak oglądać platformę VOD Hulu w Polsce w 2021?

Jak oglądać platformę VOD Hulu w Polsce w 2021?

Jak oglądać platformę VOD Hulu w Polsce w 2021?
0

Hulu to bardzo popularna platforma stremingowa w USA, na której znajdziemy tysiące niesamowitych filmów oraz seriali oficjalnie niedostępnych w naszym kraju. Nie mają ich także konkurencji obecnie w Polsce jak Netflix czy AppleTV+. Nie trzeba jednak przeprowadzać się do Stanów Zjednoczonych, aby móc korzystać z Hulu. Wystarczy odpowiedni VPN.

Platforma Hulu nie posiada swojej strony hulu.pl. Użytkownicy z Polski nie mogą z niej oficjalnie korzystać, ponieważ posiada ona ograniczenie co do lokalizacji. Jeżeli wejdziemy na stronę amerykańską będąc w Polsce, strona się uruchomi, ale korzystanie z dostępnych tam utworów wideo będzie niemożliwe.

Jak oglądać Hulu w Polsce 2021 ? Aby móc obejść to ograniczenie, należy połączyć się z komputera znajdującego się na terenie USA, gdzie blokada nie obowiązuje. Oczywiście nikogo nie namawiamy do wyprowadzki za ocean, tym bardziej, że można to zrobić taniej i prościej. Odpowiedzią jest VPN czyli wirtualna sieć prywatna, za pomocą której możemy uzyskać dostęp z Polski do serwisu Hulu w USA przez znajdujący się tam serwer.

Jako, że Hulu bazuje na rozpoznawaniu adresów IP, aby móc skorzystać z oferty Hulu ograniczonej ze względu na umowy licencyjne i inne ograniczenia, musisz nawiązać połączenie przedstawiając się adres z puli amerykańskich dostawców internetu. VPN pozwala na nawiązanie bezpiecznego, szyfrowanego połączenia z serwerem na terenie USA przez który połączymy się z Hulu, przedstawiając się adresem amerykańskim, a nie polskim. Dzięki temu właśnie uzyskamy dostęp do całej zawartości amerykańskiego katalogu filmów i seriali.

Serwerów VPN do użycia jest cała masa. Jak wybrać najlepszy? Nic trudnego. Można skorzystać z podpowiedzi znajomych, forumowiczów lub zamkniętych grup facebookowych fanów Hulu z polski. Jednak to może wymagać nieco zachodu. Dużo prościej jest skorzystać z uaktualnianego na bieżąco zestawienia najlepszych serwerów VPN pod adresem VPNETIC.COM gdzie znajduje się zestawienie wszystkich najlepszych i najbardziej znanych serwerów VPN z podanymi zniżkami na ich wynajęcie oraz najważniejszymi cechami, ułatwiającymi wybranie tego, który najlepiej nam będzie pasował.

Oczywiście z serwera VPN warto korzystać nie tylko do używania platform z filmami i serialami, a w ogóle do surfowania w sieci. Takiej połączenie z internetem jest anonimowe, nie będziesz wiec śledzony przez swojego providera internetowego. Nie będzie on widział, na jakie strony wchodzisz i co na nich robisz. Będziesz też anonimowy dla platform marketingowych, które niemal na każdej stronie internetowej, na którą wchodzisz szpiegują Cię w celu zaoferowania produktów w internetowych sklepach i pozycjonowania reklam.

5/5 - (7 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *