JailbreakMe nie działa? Mamy 100% pewny sposób na bezproblemowy Jailbreak iOS4

Masz problem z JailbreakMe.com? Po przeciągnięciu suwaka nic się nie dzieje? Wszyscy w koło mówią, że im działa, a tobie nie? Niestety skrypt wywołujący proces Jailbreakowania nie jest idealny. AppleMobile.pl znalazło jednak metodę, dzięki której bez żadnego problemu wykonasz Jailbreak!Jak powszechnie wiadomo, JailbreakMe działa w oparciu o lukę w otwieraniu plików PDF w oprogramowaniu iOS 4.0, 4.0.1 oraz 3.2.1. Jeżeli przesunięcie suwaka powoduje tylko zawieszony ekran na waszym urządzeniu, to należy ręcznie wywołać odpowiedni, spreparowany plik PDF, który uruchomi procedurę Jailbreaku. Jak to zorbić? Banalnie prosto.

Z poziomu przeglądarki Safari w telefonie wpisujemy adres internetowy https://jailbreak.applemobile.pl Otworzy nam się lista plików PDF dla konkretnych modeli urządzeń Apple z wersjami oprogramowania, do których są przeznaczone. Wystarczy odszukać nasz model urządzenia z kompatybilną wersją oprogramowania i spróbować go pobrać przez dotknięcie. Po chwili rozpocznie się proces Jailbreaku. Poniżej opisujemy jak rozkodować nazwy PDF.

Przykład:

iPhone2,1_4.0.1.pdf – Plik przeznaczony dla urzadzenia iPhone. 2,1 oznacza model 3GS. _4.0.1 informuje, że przeznaczony jest dla urządzenia z wgranym oprogramowaniem w wersji 4.0.1

iPhone 3G to iPhone1,2

iPhone 3GS to iPhone2,1

iPhone 4 to, iPhone3,1

iPad to iPad1,1

Uwaga! Wybranie nieodpowiedniej wersji może uszkodzić telefon! Wszystkie modyfikacje wykonujesz na swoją odpowiedzialność! Redakcja AppleMobile.pl dołożyła wszelkich starań, by potwierdzić działanie opisywanej metody.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(17)

 1. Dalczego? Jakieś podstawy? 2 telefonu już przez nas złamane tą metoda, bez problemu ze skryptem COMEXa.

 2. U mnie nie działa ani http://jailbreak.applemobile.pl ani jailbreakme.com. Ten pierwszy po wskazaniu właściwego pdf-a wychodzi do ekranu głównego i nic się nie dzieje, w drugim sposobie wyświetla się strona, ale nie slider nie reaguje na ruch palca (próbowałem wielokrotnie). Ktoś podpowie rozwiązanie? 3Gs@iOS4.0

 3. Niestety nadal żaden sposób nie działa.
  Przy ręcznym wskazaniu pdf-a wychodzi do Springboard a strona z suwakiem nie ładuje się chyba prawidłowo, bo suwak nie reaguje na ruch palca. Jednym słowem lipa. 🙁

 4. Udało się!
  Przyczyna problemu? Wyłączona obsługa JAVA w ustawieniach Safari. Rozwiązanie znalazłem na jednym z forów i-Phone’owych.

 5. Jeszcze jedno pytanie mam drugiego Iphone-a 3Gs obecnie na systemie 3.1.2 złamany blackra1n. Jak wiadomo uciążliwe jest podpinanie do komputera po każdym wyłączeniu telefonu. Czy jak teraz zrobię jailbreakme.com bez wcześniejszej aktualizacji systemu to nic się złego nie stanie?
  Czy stara Cydia zostanie zastąpiona nową? Można to bezpiecznie zrobić?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *