3

Jailbreak iPhone 2G/3G z softem 3.1.3 gotowy

3

iphone3gs_jailbreak

Wczorajsza premiera oprogramowania 3.1.3 narobiła trochę zamieszania w świecie modyfikacji iPhone OS. Jak się okazało, programiści Apple tylko nieznacznie zmienili oprogramowanie 3.1.3 względem poprzedniej. Można więc bez problemu wprowadzić w tryb Jailbreak model iPhone 2G oraz 3G, a także iPod’a Touch 1G. Niestety na razie nie pojawiła się solucja na odblokowanie iPhone 3GS oraz nowszych generacji iPod Touch.

 

Dokładny proces patchowania przedstawiony został na powyższym filmie. W skrócie wystarczy pobrać najnowszą wersję beta programu RedSn0w 0.9.3, wgrać przez iTunes oprogramowanie 3.1.3 do telefonu, pobrać z naszego Download soft 3.1.2 i przy wprowadzaniu telefonu w tryb Jailbreak wskazać właśnie to oprogramowanie. Niestety sposób nie działa na urządzeniu iPhone 3GS.

Dzisiaj również publikowalismy zdjęcie pokazujące iPhone 4G. Z kolei wczoraj Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla iPhone 3G.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.