0

Jailbreak iPad’a i iPhone 3GS z nowym bootromem już dziś?

0

ipad_jailbreak01

Na stronie Dev-Team można znaleźć potwierdzenie, że wczoraj przez nas opisywana aplikacja Spirit istnieje naprawdę. Będzie on pozwalał na wprowadzenie wszystkich urządzeń w tryb Jailbreak, które działają na oprogramowaniu 3.1.3 oraz 3.2.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość wprowadzenia w Jailbreak telefonu iPhone 3GS z nowym bootromem i nowego tabletu iPad, który działa na wersji 3.2. Resztę urządzeń w końcu można złamać programami dostępnymi w sieci od dłuższego czasu. Wbrew oczekiwaniom i plotkom, Spirit nie zdejmie blokady SIMLOCK z żadnego z telefonów. Nie potrafi także aktywować żadnego z iPhone?ów. By móc korzystać ze złamanego telefonu, należy aktywować go w normalnym procesie aktywacyjnym z kartą SIM z sieci, w której urządzenie zostało zakupione. Dopiero potem możliwe będzie użycie Spirit?a.

Nieznana jest jeszcze oficjalna data premiery. Wczoraj w serwisie iHackintosh podano informację, że program będzie dostępny dziś. W serwisie iPod.Info.pl można było znaleźć informację, że Spirit zostanie udostępniony o godzinie 19.00 czasu polskiego. Dziś jednak pojawiła się plotka o opóźnieniu – program podobno pojawi się dopiero jutro.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *