Home Newsy iWatch może pojawić się nieco później
iWatch może pojawić się nieco później
0

iWatch może pojawić się nieco później

0

Ikona

W sieci pojawiają się coraz bardziej rozbieżne informacje dotyczące tematu naręcznego zegarka od Apple. Próżno szukać rzekomo autentycznych opisów wyglądu tego urządzenia, choć sporo mówi się o mających cechować go wysoce zaawansowanych technologiach. Obecnie po raz kolejny w historii doniesień pod znakiem zapytania staje jego rynkowa premiera.

Analityk Ming-Chi Kuo z firmy KGI Securities w kwestii smarwacha od Apple nie raz zabierał głos próbując przybliżyć możliwy wygląd tego urządzenia oraz przybliżony termin jego debiutu na rynku. Odnośnie terminarza autorstwa wyżej wymienionej osoby iWatch miał trafić do masowej produkcji we wrześniu, a na sklepowe półki do końca bieżącego roku. Tymczasem Ming-Chi Kuo zmienia swoje stanowisko w temacie premiery. Według najnowszych spekulacji bowiem naręczny zegarek od Apple trafi na taśmy produkcyjne dopiero w listopadzie, co także przesunie rynkowy debiut na początek przyszłego roku.

Powodem takiego stanu rzeczy mają być, również po raz kolejny, problemy na etapie produkcji. Miały je zrodzić wysoce zaawansowane rozwiązania jakie będą zaimplementowane w gadżet. Mówi się o tym, iż iWatch posiadać będzie ekran typu AMOLED zabezpieczony szafirowym szkłem, masę wbudowanych sensorów monitorujących aktywność życiową użytkownika oraz lepszą aniżeli produkty konkurencji wodoodporność.

Źródło: 9To5Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)