iStudent bije rekordy popularności na Facebooku
0

iStudent bije rekordy popularności na Facebooku

0

Analiza statystyk grupy projektowej FaceAd wskazuje, iż iStudent jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji na Facebooku. Tylko wczoraj (3 listopada) skorzystało z niej 18 tysięcy użytkowników (DAU).

Kto siedzi pod jabłonią na oryginalnym logo Apple Inc.? Ile kosztował pierwszy komputer Apple? Jakie kolory mają najnowsze iPody nano? Z takimi pytaniami muszą zmagać się kandydaci na iStudenta. Poszukiwania osoby, która chłonie wiedzę z iTunes University, korzysta z MacBooka, a w przerwach pomiędzy wykładami słucha iPoda, rozpoczęła się 27 października. Wszyscy studenci w Polsce mogą zbierać punkty odpowiadając na zagadki dotyczące produktów Apple i ciekawostek związanych z tą firmą. Liczy się tu także czas udzielenia odpowiedzi. Aby zwiększyć szansę na wygraną można również zapraszać do zabawy swoich znajomych. Pierwszy etap rekrutacji zakończy się 10 listopada o północy, kiedy to zostanie wyłonionych piętnaście osób, których finalnym zadaniem będzie przekonanie członków jury, a w tym samego Steve’a Wozniaka, że to właśnie oni najlepiej będą pełnić funkcję iStudenta.

Zwycięzca, wraz ze szlachetnym tytułem iStudenta, otrzyma MacBooka Pro oraz iPoda nano 8 GB. Osoba, która zajmie drugie miejsce wygra iPoda touch, a trzecie – iPoda Nano. Wszystkich piętnastu finalistów zdobędzie kursy w szkole języków obcych empik school. Natomiast wszystkie osoby, które zapisały się do aplikacji iStudent otrzymają vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania w empik school, a spośród nich zostanie również wylosowana nagroda publiczności – iPoda nano 8GB.

Zobacz ranking aplikacji: https://statistics.facead.pl/applications/
Zostań iStudentem: https://www.facebook.com/iStudent

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *