1

iStudencie! Co Ty wiesz o Apple?

1

Firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce, ogłasza na stronach popularnego serwisu społecznościowego Facebook rekrutację na iStudenta, który swoją wiedzą, kreatywnością i ambicjami zachwyci samego Steve’a Wozniaka, współzałożyciela firmy Apple i guru informatyki.

Wystarczy wejść na stronę facebook.com/iStudent, kliknąć w zakładkę Rekrutacja a następnie, postępując zgodnie z instrukcjami, wprowadzić swoje CV i czekać na zaproszenie do aplikacji Assesment Center. Od 27 października przez 15 dni aplikacja publikować będzie zagadki i zadania sprawdzające wiedzę i umiejętności kandydatów. Na ich rozwiązanie uczestnicy będą mieli maksymalnie 5 minut. Liczba przyznanych punktów będzie zależeć od szybkości uczestników konkursu. Warto się spieszyć – za błyskawiczne odpowiedzi przyznawane są dodatkowe punkty. Wszystkie zagadki będą dotyczyć produktów i rozwiązań Apple, ich możliwości i zastosowań oraz historii firmy i ciekawostek z nią związanych. Dodatkowe punkty, zwiększające szanse na wygraną, można też zdobyć rekrutując kolejnych uczestników konkursu.

Kandydaci z największą liczbą punktów przejdą do ostatniego etapu konkursu, w którym ich głównym zadaniem będzie przekonanie jury, że to właśnie oni są wymarzonymi iStudentami. Ważna będzie nie tylko kreatywność ale i mocne nerwy ? honorowym przewodniczącym jury jest sam Steve Wozniak! W skład wchodzą też: Dominik Łada (iMagazine), Malwina Kośka (iSource), a także Michał Juda i Jan Stasz (agencja interaktywna Filemon&Bauncis).

Zwycięzca otrzyma tytuł najlepszego iStudenta oraz MacBooka Pro i iPoda nano! Za zdobycie drugiego miejsca przewidziano nagrodę w postaci iPoda touch, zaś trzecie miejsce będzie premiowane iPodem nano. Dodatkowo, finaliści otrzymają voucher – a wszyscy uczestnicy konkursu bony o wartości 150 zł – na naukę języka w Empik School.

? Studenci na całym świecie korzystają z nowatorskich rozwiązań firmy Apple, w pełni wykorzystując możliwości jakie daje im cyfrowy świat. W ten sposób odkrywają, że nauka może być czystą przyjemnością – mówi Malwina Kośka, z firmy iSource. – iStudent to osoba, która w każdej sytuacji jest sobą, korzysta z MacBooka na wykładach i ćwiczeniach, chłonie wiedzę z iTunes University, a w przerwach czy w drodze na wykłady słucha muzyki z iPoda. Zadaniem zwycięzcy naszej zabawy będzie propagowanie produktów firmy Apple, a także przekazywanie innym swojej energii i kreatywności. To również niepowtarzalna szansa by zaimponować Steve?owi Wozniakowi. Kto wie, może jakiś polski student pójdzie w jego ślady…

Wejdź na stronę: https://apps.facebook.com/istudent-rekrutacja

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *