0

iSpot bada rynek?

0

111

Polski resseler sprzętu Apple udostępnił swoim klientom możliwość zarezerwowania nowiutkiego iPad’a. Czyżby nie trzeba było liczyć na rodzinę z USA? Nic bardziej mylnego. iSpot prócz formularza rejestracyjnego nie poinformował ani o cenach za jakie będzie można nabyć urządzenie, ani nawet kiedy będzie dostępne. “Wkrótce” to dla mnie żadna informacja, a nie wierze też, abym zobaczył iPada w polskich sklepach za 60 dni, ani nawet za 90.

Ba! Nie liczę, że nasi szanowni operatorzy udostępnia do tego czasu wspomniane w osobnej wiadomości specjalne karty micro SIM, dzięki którym możliwe będzie połączenie z internetem przez sieć komórkową. Mimo to, jeżeli nie macie co zrobić z wolnym czasem, a przy okazji zamierzacie kupić iPad’a, to można się ustawić w kolejce na stronie https://www.ispot.com.pl/iPad

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *