0

iSource Dystrybutorem Roku?

0

image002.jpg01CA9B77

Firma iSource, jedyny w Polsce dystrybutor produktów Apple oraz marek komplementarnych, zgłosiła swoją aplikację do nagrody EMEA Channel Academy 2010 w kategorii Dystrybutor roku w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Zgłoszony projekt to warsztaty Digital Lifestyle z czerwca 2009, które zaprezentowały najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie Apple.

XXL Channel Initiative Distributor Award, czyli konkurs na najlepszego dystrybutora, to część inicjatywy EMEA Channel Academy, stworzonej z myślą o promocji najlepszych firm na rynku dystrybucyjnym.
– Udział w konkursie dla Dystrybutora Roku w regionie EMEA jest dla nas bardzo ważny, ponieważ oznacza uznanie m.in. dla specjalistycznej wiedzy naszych pracowników w dziedzinie rozwoju innowacyjnego programu promocji, a także udoskonalanego systematycznie programu partnerskiego. Wyróżnienie w konkursie pozwoli nam zaznaczyć swoją pozycję wśród dystrybutorów i producentów z całego regionu EMEA – mówi Dariusz Grądek, prezes firmy iSource S.A.

Inicjatywa XXL Channel Initiative Distributor Award jest otwarta dla wszystkich dystrybutorów, jednak wyznacza rodzaje inicjatyw, które kwalifikują do zgłoszenia kandydatury. Należą do nich m.in. rozwój innowacyjnego programu promocji, uruchomienie bądź udoskonalenie programu partnerskiego, stworzenie nowych niszowych źródeł zysku dla firmy oraz wprowadzenie nowatorskich, przyjaznych klientowi procesów biznesowych. Firma iSource zgłosiła do konkursu warsztaty zorganizowane w ramach promocji firmy Apple, które były wydarzeniem zasługującym na uwagę nie tylko w branży IT, ale we wszystkich dziedzinach rynku, w których nowoczesne rozwiązania informatyczne umożliwiają rozwój, tj. medycyna, fotografia, administracja i szkolnictwo. Warsztaty odniosły ogromny sukces – zgromadziły ponad 1100 uczestników i spowodowała istotny wzrost sprzedaży produktów Apple, przede wszystkim w segmencie edukacji, Nominacje w poszczególnych kategoriach przyznawane będą na podstawie wskazań ponad 100 przedstawicieli producentów zajmujących stanowiska wykonawcze, którzy wybiorą preferowanego dystrybutora dla swoich produktów w krajach regionu EMEA. Gala wręczenia nagród odbędzie się 10 lutego w Monako i będzie połączona z DISTREE XXL – wydarzeniem dla dystrybutorów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *