0

iSource dla wymagających audiofilów

0

parrot_zikmu_color

Firma iSource została dystrybutorem marki Parrot, słynącej z zaawansowanych rozwiązań audiofilskich. W ofercie firmy pojawiły się bezprzewodowe głośniki Zikmu zaprojektowane przez światowej sławy projektanta, Philippe Starcka. Produkty są dostępne w sieci salonów iSpot, w salonach firmowych DENON oraz u partnerów iSource.

Głośniki Zikmu zostały zaprojektowane do współpracy z odtwarzaczami i telefonami firmy Apple. Dzięki specjalnym stacjom dokującym możliwe jest słuchanie ulubionej muzyki z iPoda lub iPhone’a. Ponadto Zikmu wykorzystują technologię Bluetooth oraz Wi-Fi, dzięki czemu możliwe jest słuchanie muzyki w każdym pomieszczeniu bez konieczności wykorzystywania kabli, a także bezprzewodowe przesyłanie plików bezpośrednio z komputera do iPoda lub iPhone’a.

tyg54h54

Zikmu zmieniają tradycyjny sposób słuchania muzyki, oferując możliwość odtwarzania w obrębie 360o z wykorzystaniem technologii NXT. Umożliwia to dowolne ustawienie głośników nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Niezwykle płaskie membrany generują drobne wibracje na całej ich powierzchni, wiernie odtwarzając tony średnie i wysokie z obydwu stron kolumny. Dzięki temu mamy wrażenie, że dźwięk otacza nas z każdej strony. Produkty sygnowane przez Parrota i Philippe Starcka łączą w sobie dwie cechy – dostarczają nawyższej jakości dźwięk oraz stanowią znakomite uzupełnienie wyposażenia każdego mieszkania. Ponadto Starck jest jednym z najbardziej znanych artystów na świecie, którego wyznacznikiem jest minimalizm. Od ponad 30 lat projektuje meble, ubrania, urządzenia AGD, opakowania, pożywienie, łazienki, pojazdy, drobną architekturę miejską oraz budynki.

– Nasza oferta uzupełniana jest wciąż o marki premium, które cieszą się coraz większym uznaniem klientów. We współpracy z firmą Horn, dystrybutorem Parrota w Polsce, proponujemy rewolucyjne rozwiązania dla wszystkich, którzy kochają muzykę i piękne wnętrza ? mówi Paweł Martyniuk z iSource.

Cena brutto urządzenia to 4999 zł.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *