0

iPody w walentynowej promocji w iSource

0

ipod

Firma iSource, przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Najnowsze modele iPodów – shuffle, touch oraz classic są już dostępne w nowych, niższych cenach. To dobry moment, by w Walentynki zaskoczyć ukochaną osobę oryginalnym prezentem.

Zmiana cen obowiązuje we wszystkich salonach partnerów i resellerów firmy iSource S.A., wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce, a także w Media Markt, Euro RTV AGD, Saturn, Komputronik oraz sklepach Apple Premium Reseller – iSpot, Cortland oraz USE.

Od dziś można kupić taniej najmniejszy odtwarzacz mp3 na świecie – nowy iPod shuffle. Dostępny jest on w 5 kolorach – różowym, niebieskim, zielonym, srebrnym oraz czarnym i pojemnościach 2 i 4 GB, co pozwala zachować do 1000 utworów. Co ciekawe, to pierwszy odwtarzacz który potrafi mówić. Dzięki funkcji VoiceOver, shuffle przekazuje wszystkie informuje o tytule odsłuchiwanego utworu, listy odtwarzania czy poziomie wyczerpania baterii.

W promocyjnej ofercie firmy iSource pojawił się także iPod touch 8 GB – prezent, który szczególnie ucieszy pasjonatów muzyki i gier. Tym bardziej, że jest w czym wybierać – obecnie dostępnych jest ponad 140 000 aplikacji do pobrania na iPoda touch, z czego ponad 40 000 to gry i inne aplikacje rozrywkowe. To już nie tylko odtwarzacz mp3 – to przenośny komputer, który pozwala grać w doskonałej jakości gry, surfować po internecie, wysyłać maile, zarządzać kalendarzem i kontaktami, czy korzystać z serwisów społecznościowych.

Kultowy iPod classic także doczekał się niższej ceny. W 160 GB pamięci classica mieści się do 40 000 utworów, 200 godzin wideo lub 25 000 zdjęć. To nie tylko grająca szafa muzyczna ale także wymarzony sprzęt dla audiofilów, gdzie kluczowe znaczenie ma jakość nagranej muzyki bez obawy o ilość wykorzystanej przestrzeni dyskowej. iPod classic to odtwarzacz z największą pamięcią na rynku. Dostępny obecnie w dwóch kolorach – srebrnym oraz czarnym.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • iPod shuffle 2 GB – 209 PLN
  • iPod shuffle 4 GB – 309 PLN
  • iPod touch 8GB – 749 PLN
  • iPod classic 160 GB – 799 PLN
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *