0

iPody touch i nano tańsze na Święta

0

santa_claus_-sw

Najnowsze modele iPodów – nano oraz touch są już dostępne w nowych, niższych cenach. Informacja z pewnością ucieszy wszystkich, którzy planują zakup oryginalnego prezentu dla swoich bliskich. Zmiana cen obowiązuje we wszystkich salonach partnerów i resellerów firmy iSource S.A., wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce, a także w Media Markt, Euro RTV AGD, Saturn, Komputronik oraz sklepach Apple Premium Reseller – iSpot, Cortland oraz USE. Więcej informacji także na stronie www.ipodnaprezent.pl

ipod_nano_5G_1

Od dziś można kupić taniej najpopularniejszy odtwarzać mp3 na świecie – nowy iPod nano. Nano posiada wbudowaną kamerę oraz duży 2,2 calowy wyświetlacz. Każdy posiadacz odtwarzacza może nie tylko słuchać swojej ulubionej muzyki, ale także kręcić filmy i za pośrednictwem iTunes eksportować je bezpośrednio do popularnych serwisów społecznościowych jak Youtube czy Facebook. W ciągu kilku minut nagranie może zostać udostepnione na największych światowych serwisach video.

Nowy iPod nano urzeka wyglądem – polerowana, aluminiowa obudowa odporna na wstrząsy i upadek oraz 7 różnych kolorów przypadną do gustu każdemu fanowi muzyki i filmów. Nowy odtwarzacz posiada także wbudowany mikrofon, radio, dyktafon oraz funkcję krokomierza.

ipod_nano_5G_31

– Udało nam się zaproponować ceny, jakich nie było do tej pory w Polsce. To szczególenie ucieszy tych klientów, którzy poszukiwali nowoczesnego i niebanalnego prezentu świątecznego. Zaoferowaliśmy dwa popularne produkty – iPod nano 16 GB, obecnie numer 1 na świecie wśród wszystkich odtwarzaczy mp3, a także iPod touch – doskonały odtwarzacz muzyki, filmów, podcastów, przeglądarka zdjęć oraz przenośna konsola do gier – mówi Paweł Małecki, Product Manager w firmie iSource.

iPod touch to prezent, który szczególnie ucieszy pasjonatów gier. Nową cenę mają wersje 8, 32 i 64 GB, dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł pomieścić jeszcze więcej gier, muzyki, filmów, podcastów oraz zdjęć. Tym bardziej, że jest w czym wybierać – obecnie dostępnych jest ponad 70 000 aplikacji do pobrania na iPoda touch, z czego ponad 20 000 to gry i inne aplikacje rozrywkowe. To już nie tylko odtwarzacz mp3 – to przenośny komputer, który pozwala grać w doskonałej jakości gry, surfować po internecie, wysyłać maile, zarządzać kalendarzem i kontaktami, czy korzystać z serwisów społecznościowych.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • iPod nano 8GB – 599 PLN
  • iPod nano 16GB – 649 PLN
  • iPod touch 8GB – 799 PLN
  • iPod touch 32GB – 1099 PLN
  • iPod touch 64GB – 1499 PLN

Serwis AppleMobile.pl już wkrótce opublikuje test najnowszego iPod’a Nano na swoich łamach.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *