0

iPod Touch 4G z kamerą już w marcu?

0

iPod_Touch_4G_with_cam_and_LED_Backlighting_1

Jak donosi xsellize, już w marcu możemy poznać nowy model odtwarzacza muzycznego iPod Touch 4G. Prawdopodobnie w tym samym czasie pojawi się nowe oprogramowanie iPhone OS w wersji 4.0, na które tak wszyscy czekamy. Skąd te domysły? Apple złożył kolejny wniosek patentowy przedstawiające urządzenie, którym nie może być nic innego jak iPod Touch.

iPod_Touch_4G_with_cam_and_LED_Backlighting_2

Wniosek patentowy przedstawia najprawdopodobniej nowy odtwarzacz muzyczny iPod Touch 4G. Wynika z niego, że odtwarzacz w końcu doczeka się wyposażenia go w aparat fotograficzny. Przypomnijmy, że już Touch 3G miał być wyposażony w przetwornik CMOS, dzięki czemu odtwarzacz muzyczny miał stać się aparatem. Jednak w ostatniej chwili Apple wycofał się z produkcji Touch 3G z wbudowanym aparatem. iPod Touch 4G prócz kamery, będzie posiadał ekran podświetlany diodami LED, a jego aparat umożliwi nam wykonywanie ostrych zdjęć dzięki funkcji Auto Focus. Możliwe będzie wykonywaniu zbliżeń na fotografowanej ekspozycji dzięki funkcji cyfrowego zoomu. Jak można przypuszczać, urządzenie zostanie przedstawione już w marcu razem z oprogramowaniem iPhone OS oraz kolejną porcją informacji na temat wchodzącego do sprzedaży tabletu iPad.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *