0

iPod Classic – biblioteka audiofila

0

clasic160

Jak zabrać ze sobą dziesiątki płyt z ulubioną muzyką? Można oczywiście spakować dużą walizkę. Jednak o wiele łatwiej jest włożyć do kieszeni iPoda classic 160 GB. Urządzenie zamyka w stylowym opakowaniu doskonały dźwięk i największą dostępną na rynku przenośnych odtwarzaczy pamięć.

Faktem jest, że koneserzy muzyki najwięcj uwagi poświęcają jakości brzmienia, bez konieczności oglądania się na ilość miejsca na dysku. Rozpoczynają od kompletowania odpowiedniego high-endowego sprzętu, przez zbieranie płyt, po adaptację pomieszczeń w swoich domach specjalnie do słuchania muzyki. Problem pojawia się wtedy, kiedy audiofil chce słuchać muzyki np. w trakcie podróży, w samochodzie, czy też przenieść ją do studia nagrań, drugiego komputera lub innego pomieszczenia.

Apple iPod Classic to 160GB pojemności, dzięki której umieszczenie dużej liczby utworów w formatach nie powodujących utraty jakości, takich jak .m4a (Apple Loosless zainstalowany wraz z pakietem iTunes), przestaje być problemem. To tak, jakby w urządzeniu o wymiarach 103×62mm i ważącym 140 gramów umieścić około 2000 płyt w doskonałej jakości, nawet w przypadku, gdy jeden utwór zajmuje kilkadziesiąt megabajtów. Rozwiązanie sprawdzi się nie tylko podczas jazdy samochodem, ale za każdym razem, kiedy chcemy się oddać chwili relaksu przy ulubionych dźwiękach, będąc poza zasięgiem domowego systemu audio. iPod Classic 160GB staje się więc niezbędną podręczną biblioteką muzyczną dla każdego, nawet bardzo wymagającego konesera muzyki.

Sugerowana cena brutto urządzenia: 899 PLN.

Źródło: iSource

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *