iPhone w 8 odsłonach
1

iPhone w 8 odsłonach

1

Kobiety, które korzystają z iPhone’a ze względu na funkcjonalność, ale narzekają na nudną czerń obudowy, już nie muszą się z tym godzić. Hama wprowadziła właśnie na polski rynek estetyczne etui w 8 różnych kolorach, dzięki którym można zmienić poważny wizerunek swojego smartfona na dokładnie dopasowany do aktualnego nastroju lub ubioru.

Nowe etui Hama Gel Skin sprzedawane są w 4 zestawach po 2 sztuki w każdym. Użytkowniczki iPhone’a mogą wybierać pomiędzy: fioletowym i szarym, czerwonym i białym, zielonym i pomarańczowym, niebieskim i różowym. Każdy futerał niemieckiej marki wykonany jest z trwałego i elastycznego silikonu. W ten sposób poza funkcją estetyczną, pełni też rolę ochronną.

Futerały serii Gel Skin są dokładnie dopasowane do obudowy iPhone’a. Jednak w żaden sposób nie ograniczają jego funkcjonalności dzięki otworom, które umożliwiają bezproblemowe podłączenie niezbędnych wtyczek. Antypoślizgowe właściwości silikonu zmniejszają prawdopodobieństwo wysunięcia się urządzenia z dłoni.

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży jednego kompletu etui Gel Skin (zawierającego 2 futerały) wynosi 29,99 zł.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *