iPhone s5 – biznesowy smartfon dla energicznego przedsiębiorcy
0

iPhone s5 – biznesowy smartfon dla energicznego przedsiębiorcy

0

Solidny telefon dla przedsiębiorcy, który oferuje niemal niezliczoną ilość funkcji? Właśnie taki jest iPhone s5 – kompaktowy smartfon stworzony do prowadzenia interesów na każdym szczeblu.

Esencja jakości w rękach człowieka interesu

Bez względu na to, czy prowadzisz dużą i dobrze prosperującą firmę, niewielki startup, czy dopiero wspinasz się po szczeblach kariery budując własną pozycję zawodową, potrzebujesz odpowiedniego urządzenia mobilnego, które wspomoże wykonywanie Twoich obowiązków i prowadzenie interesów. W praktycznie każdej branży komunikacja, szybkość działania i niezawodność to podstawy sukcesu. Oczywiście żaden smartfon nie podejmie za Ciebie kluczowych decyzji, ale z pewnością pomoże i ułatwi kontakt z klientami oraz przyspieszy komunikację.

Wybierając biznesowy smartfon, powinieneś kierować się osobistymi potrzebami, śmiało jednak można uznać, że iPhone s5 to urządzenie na tyle uniwersalne, że zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Tym bardziej, że 5s dostępny jest w naprawdę przystępnej cenie, szczególnie biorąc pod uwagę jakość, jaką oferuje.

Bardzo rozbudowane wnętrze

O funkcjonalności i użyteczności każdego telefonu decydują przede wszystkim jego parametry, które wynikają z jakości zamontowanych w jego wnętrzu podzespołów. W przypadku iPhone s5 są one naprawdę solidne, jak zresztą w każdym urządzeniu spod logo nadgryzionego jabłka. Na uwagę zasługuje z pewnością wydajny proces A7, dzięki któremu wszystkie biznesowe aplikacje działają bez zarzutu.

Stabilność telefonu gwarantuje także system iOS znany ze wszystkich urządzeń Apple. Ogromną jego zaletą jest intuicyjność, zatem nie powinieneś obawiać się trudności z obsługą 5s nawet jeśli nie miałeś do tej pory żadnego iPhona. Warto dodać, że w większości testów dotyczących efektywności i niezawodności, iOS zostawia konkurentów daleko w tyle.

Wymiary i multimedia

Jeżeli nie jesteś fanem telefonów, które rozmiarami bardziej przypominają tablet niż smartfon, iPhone s5 to urządzenie dla Ciebie. Jego wymiary to dokładnie 123,8 mm wysokości, 58,6 mm szerokości oraz 7,6 mm grubości. Dzięki temu znakomicie leży w dłoni, a wyświetlacz o przekątnej 4 cali zapewnia wysoki komfort przeglądania nie tylko terminarza biznesowego, ale i stron internetowych, aktualnych kursów walut czy wiadomości z Polski i ze świata. Na jakość obrazu pozytywny wpływ ma rozdzielczość 640×1136 pikseli.

Biznesowy i multimedialny iPhone s5

Jak przystało na urządzenie tej jakości, 5S posiada wysokiej klasy multimedia. Jakościowy telefon wyposażono w obiektyw o rozdzielczości 8 Mpix Full HD, dzięki czemu uwiecznisz najważniejsze momenty prezentacji biznesowej czy interesujące obiekty z doskonałym odwzorowaniem szczegółów. Dzięki powiększeniu matrycy (w stosunku do poprzednich modeli) oraz kilku innych detalach, możesz rejestrować materiały wideo z jakością aż 120 klatek na sekundę.

Warto zwrócić uwagę na jakość dźwięku. Nowoczesne technologie, które zastosowano, wydobywają głębię z każdego słuchanego utworu. Klasowe multimedia zapewnią Ci chwilę relaksu w drodze do kolejnego klienta.

Nie sposób pominąć baterii, czyli elementu, który najczęściej zawodzi w dzisiejszych smartfonach. Telefony nie wytrzymują nadmiernego użytkowania i szybko się rozładowują, przez co konieczne staje się korzystanie z zewnętrznych źródeł energii, a te nie zawsze są dostępne tu i teraz. Wydajna bateria w iPhone s5 pozwala na 10 godzin rozmów bez przerwy lub aż 250 godzin czuwania.

iPhone s5 to znakomite urządzenie biznesowe, które zachwyca niezawodnością i ogromem funkcji. Wprost stworzone dla każdego przedsiębiorcy ceniącego sobie komfort działania oraz użyteczność.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *