Home Newsy iPhone o przekątnej ekranu nawet 6 cali
iPhone o przekątnej ekranu nawet 6 cali
0

iPhone o przekątnej ekranu nawet 6 cali

0

Już w ten wtorek 10 września 2013 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się prezentacja nowych urządzeń od Apple. Wszyscy spodziewają się nowego iPhona i być może jego tańszego, plastikowego odpowiednika.
Tymczasem w sieci od jakiegoś czasu krąży temat większych ekranów w jakie za parę lat miałyby zostać wyposażone smartfony z Cupertino.

Ciągły brak reakcji Apple na poczynania konkurencji, która w swoim portfolio od dawna posiada choćby 5 calowe urządzenia stała się powodem do licznych spekulacji oraz zagorzałej dyskusji.

Zagadnienie, choć nie nowe, powraca niczym bumerang za sprawą Wall Street Journal, według którego przyszłe generacje iPhona miałyby być oferowane w kilku wariantach rozmiarowych.
Wachlarz asortymentu zaczynałby się od przekątnej 4,8 cala, a kończył nawet na iPhonie z ekranem sięgającym 6 cali.
Ostatnia z podanych wielkości padła też w rozmowie ze Stevem Wozniakiem przeprowadzonej przez agencję Reuters, a wypowiedziane w wywiadzie zdanie dotyczyło wówczas rynku chińskiego (pisaliśmy o tym tutaj).

Choć informacje te są jedynie życzeniem klienteli, a nie oficjalną zapowiedzią nadchodzących zmian, to z całą pewnością widać zapotrzebowanie rynku na tego typu smartfony.
Apple chcąc także zdobyć liczącą się pozycję na rynku azjatyckim musi wprowadzić do sprzedaży urządzenia konkurujące z tamtejszą, zróżnicowaną pod względem zarówno cenowym jak i sprzętowym ofertą.

Źródło: Wall Street Journal

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *