Home Newsy iPhone niczym Motorola
iPhone niczym Motorola
1

iPhone niczym Motorola

1


Wejście Apple na rynek azjatycki nijak się ma do oczekiwań Apple. Próba zawładnięcia serc mieszkańców tamtejszej lokalizacji oraz podejście do masowej sprzedaży jabłkowego smartfona w tamtym rejonie póki co nie przynosi zamierzonych efektów sprzedażowych. Wyniki nie są zadowalające, a wynikać to może z wielu sugerowanych przyczyn
.

Jedną z nich są między innymi gusta estetyczne tamtejszej społeczności oraz pewne nawyki, które mają swoje korzenie w przeszłości. Wciąż bowiem modne są w tamtym rejonie telefony z tak zwaną klapką, których pomysłodawcą była niegdyś Motolola.

Zdaje się, że sytuacja ta stała się inspiracją dla grafika, który wiedzie prym w tworzeniu koncepcji urządzeń i to bardzo udanych. Mowa oczywiście o Martinie Hajeku, którego prace za każdym razem odbijają się szerokim echem w sieci.

Powstaje pytanie, czy taki twór mógłby powalczyć o konsumenta z Japonii, czy Chin? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, choć pomysł ciekawy. Osobiście jednak uznaję tą wizualizację za jedną z najmniej interesujących, a Wy co na to?

Źródło: Martin Hajek

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *