Home Newsy iPhone niczym Apple Watch
iPhone niczym Apple Watch
0

iPhone niczym Apple Watch

0

1_Ikona.jpg

W sieci coraz śmielej pojawiają się kolejne koncepty iPhone’a mające za zadanie zobrazować jego konstrukcję w niedalekiej przyszłości. Są to oczywiście jedynie życzenia autorów niniejszych prac graficznych, a więc w pewnym sensie ich wizje projektanckie. Rzeczywistość za rok, czy dwa z pewnością jawić będzie się inaczej, choć warto rzucić okiem na pomysłowość niektórych konceptów i pofantazjować.

Grish Sierov, to osobowość której z pewnością nie brakuje kreatywności. Stworzył on bowiem projekt iPhone’a inspirowanego wyglądem jabłkowego smartwatcha.

1_1.jpg

 

Urządzenie przy okazji posiada także wiele innowacji konstrukcyjnych takich jak choćby brak przycisku Home, czy czytnik Touch ID wbudowany w suwak blokady smatrfona.

2.jpg

 

Ciekawym rozwiązaniem jest również połączenie przycisku wyciszania oraz regulacji natężenia głośności w jeden spójny element obudowy.

3.jpg

 

Całość wykonana miałaby być zdaniem autora ze stali szlachetnej, zaś obraz wyświetlany byłby na mniejszym, bo 4,5 calowym ekranie.

4.jpg

 

Szkoda tylko, że do prezentacji użyto zrzutów pochodzących ze starego systemu iOS, strasznie bije to w oczy. Całość jednak wygląda zachęcająco, to musicie przyznać.

Źródło: BGR

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)