Home Newsy iPhone będzie wyglądał inaczej
iPhone będzie wyglądał inaczej

iPhone będzie wyglądał inaczej

0

IkonaIkona

Na podstawie wielu doniesień jakie do tej pory ukazały się w sieci można niemal w szczegółach rozrysować konstrukcję nadchodzącego modelu iPhone’a. Bardzo drobiazgowe i podobne w treści opisy budowy tego urządzenia, a także zdjęcia jego rzekomych elementów od blisko pół roku dają internaucie obraz jak prawdopodobnie będzie wyglądać jabłkowy smartfon.

Tymczasem na horyzoncie pojawiły się z gola odmienne spekulacje, których autorem jest japoński serwis Nikkei. Jego zdaniem szósta odsłona iPhone’a posiadać będzie zakrzywiony ekran, który płynnie łączyć się ma z obudową wykończoną szklanymi panelami. Mają na to rzekomo wskazywać łączenia jakich dopatrzył się wspomniany portal, a jakie zaimplementowane zostały w tylną część elementu zamykającego całą konstrukcję.

1

Taki wizerunek znacznie różni się od tego z czym mieliśmy do czynienia od kilku miesięcy. Dotąd iPhone miał posiadać konstrukcje zbliżoną do obecnych modeli. Różnicę miała stanowić głównie wielkość ekranu oraz nieco inne umiejscowienie przycisków wybudzania i głośności. Cała konstrukcja miała także być niewiarygodnie cienka.

Doniesienia serwisu Nikkei rzucają zatem nowe światło na wygląd iPhone’a szóstej generacji. Choć wcześniej spekulowano już na temat zakrzywionego ekranu, to jednak w świetle ostatnich doniesień płaska powierzchnia dotykowa wydawała się słusznym oraz ostatecznym rozwiązaniem jakie zapewne ujrzymy podczas jesiennej prezentacji urządzenia.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)