Home Newsy iPhone 6 z 1 GB pamięci RAM
iPhone 6 z 1 GB pamięci RAM
0

iPhone 6 z 1 GB pamięci RAM

0

Ikona

Na kilka chwil przed premierą kolejnej wersji iPhone’a do sieci wycieka rzekoma specyfikacja techniczna tego urządzenia. To nie pierwszy raz kiedy niniejsza tematyka zajmuje czołowe miejsca w dziale newsów dużych portali branżowych.

Tym samym może potwierdzić się mało optymistyczny wariant dotyczący pamięci operacyjnej iPhone’a 6. Według najnowszego raportu jak i treści wcześniejszych wpisów nadchodzący smartfon wyposażony zostanie jedynie w 1 GB pamięci RAM. Biorąc pod uwagę obecne praktyki stosowane przez konkurencję, gdzie 2 GB przestrzeni operacyjnej to minimum jabłkowa specyfikacja wydaje się być już nieco leciwa.

Oczywiście powyższe doniesienia mogą okazać się tylko zwykłą mrzonką, z drugiej zaś strony Apple od lat odstaje nieco specyfikacją od produktów rywali. Nie oznacza to oczywiście zacofania technologicznego, urządzenia sygnowane logo nadgryzionego jabłka mimo stosowania gorszych wydajnościowo podzespołów radzą sobie często o wiele lepiej niż produkty konkurencji.

Już za chwilę rozpocznie się wyczekiwana konferencja, podczas której wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane, uzyskamy też odpowiedzi na nurtujące pytania.

Źródło: GforGames

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)