Home Newsy iPhone 6 wraz z opakowaniem na kolejnych zdjęciach
iPhone 6 wraz z opakowaniem na kolejnych zdjęciach
0

iPhone 6 wraz z opakowaniem na kolejnych zdjęciach

0

Ikona

Wygląd nadchodzącego iPhone’a to bez wątpienia nadrzędny wśród tematów publikowanych w sieci, a dotyczących przyszłych urządzeń z Cupertino.

W prawdopodobnie miesiąc przed oficjalną prezentacją, najnowsze wieści skupiają się na 9 września jako domniemanej dacie premiery smartfona, wyciekło po raz kolejny jego rzekome zdjęcie.

1

Tym razem jednak na fotografii znalazł się nie tylko iPhone 6 ale również jego opakowanie i jeśli wierzyć w autentyczność obrazka sprawdzą się niemal wszystkie z dotychczas publikowanych plotek.

2

Urządzenie posiada tak jak wiele makiet tworzonych na postawie doniesień nieco zmienianą budowę przycisków głośności oraz niezidentyfikowany jak dotąd otwór mieszczący się przy kamerze FaceTime. Cała konstrukcja jest smuklejsza oraz wyposażona w większy ekran, choć nie wiadomo, czy zaprezentowany smartfon to wersja 4,7, czy też 5,5 cala.

3

Apple ma podczas tegorocznej konferencji poświęconej urządzeniom we wrześniu zaprezentować dwa, różniące się wielkością wyświetlacza iPhone’y, choć większa odsłona pojawi się na rynku dopiero w październiku w znikomych ilościach.

Źródło: Techradar

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)