Home Newsy iPhone 6 wciąż boryka się z problemami
iPhone 6 wciąż boryka się z problemami
0

iPhone 6 wciąż boryka się z problemami

0

Ikona

To już nie pierwszy raz kiedy do sieci trafiają pesymistyczne w treści doniesienia o problemach dotykających na etapie produkcji nowe urządzenia z Cupertino. Zgodnie z licznymi raportami tak właśnie dzieje się obecnie z mającym zadebiutować w 2015 roku naręcznym zegarkiem od Apple, a także zbliżającym się wielkimi krokami smartfonem kolejnej generacji.

Informacje dotyczące tym razem iPhone’a 6 potwierdza agencja Reuters, która donosi o barierach jakie aktualnie nękają azjatyckich podwykonawców, a związanych z podświetleniem ekranu tego urządzenia. Ma ono być bowiem niewystarczające i nie spełniać surowych wymogów jakościowych kalifornijskiego producenta.

Źródłem niepowodzeń jest cienka konstrukcja obudowy jaka znajdzie zastosowanie w nadchodzącym modelu, która pozwoliła na implementację tylko jednej warstwy podświetlenia. Zabieg ten okazał się niewystarczający i zmusił inżynierów do przeprojektowania całej konstrukcji

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż wykonawcami ekranów do iPhone’a 6 są firmy Japan Display, Sharp i LG Display. Prezentacja nowego smartfona może mieć miejsce już 9 września.

Źródło: Reuters

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)