Home Newsy iPhone 6 na kolejnych grafikach
iPhone 6 na kolejnych grafikach

iPhone 6 na kolejnych grafikach

0

4Ikona 2

O tym jak faktycznie wyglądać będzie szósta odsłona iPhone’a przekonamy się zapewne podczas jego prezentacji albo na krótko przed jej rozpoczęciem. Całkiem prawdopodobne, iż wizualna strona jabłkowego smartfona będzie posiadać wiele cech, które opisuje w chwili obecnej multum internetowych plotek. Każda z nich, nie licząc kilku wyjątków, zbiega się z sobą w treści.

W świetle wielu doniesień więc iPhone 6 będzie posiadać większy ekran w dwóch rozmiarach 4,7 oraz 5,5 cala, cieńszą obudowę i nieco inne umiejscowienie przycisków głośności oraz wybudzania.

1

Taki tez obraz urządzenia coraz częściej bywa inspiracją dla grafików próbujących swoich sił w kreowaniu rozmaitych wizualizacji. Do tej pory jednak każdą z nich cechowała pewna doza niedoskonałości.

2

Z gola odmienne wrażenie można odnieść przyglądając się pracy Mark’a Pelin’a, która emanuje drobiazgowością i pedantycznym wręcz podejściem do detali.

5

Projekt w całości bazuje na plotkach jakie do tej pory zagościły w sieci, a efektem końcowym jest rendering iPhone’a 6 o nieco zaokrąglonych krawędziach cieńszej od poprzednika obudowy oraz przeniesionym na boczna stronę przyciskiem wybudzania.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)