Home Newsy iPhone 6 i 6 Plus od 24 października w Polsce
iPhone 6 i 6 Plus od 24 października w Polsce
0

iPhone 6 i 6 Plus od 24 października w Polsce

0

Ikona

Wiele osób zapewne niecierpliwie czeka na oficjalną premierę najnowszych modeli iPhone’a w kraju. Wiadomo już, że smartfony pojawią się w polskiej dystrybucji w piątek 24 października, a jest to informacja pochodząca od samego producenta.

Apple bowiem w wydanym wczoraj komunikacie prasowym podało listę kolejnych państw, w których pojawi się nowy produkt. Według harmonogramu dzień po konferencji, czyli 17 października zarówno iPhone 6 jak i jego większy odpowiednik pojawią się w Chinach, Indiach i Monako. Sześć dni później sprzęt będzie można nabyć w Izraelu.

Polacy mogą ruszyć na zakupy w piątek 24 października, to właśnie wówczas smartfony pojawią się u dystrybutorów. W tym samym czasie iPhone zadebiutuje także w Czechach, Grenlandii, Malcie, RPA, Francuskich Indiach Zachodnich oraz na wyspie Reunion. Na ostatnie dni października przewidziano zaś premierę na terenie Bahrajnu, Kuwejtu, Albanii, Bośni, Chorwacji, Czarnogóry, Estonii, Grecji, Węgier, Islandii, Kosowa, Makao, Macedonii, Litwy, Łotwy, Meksyku, Mołdawii, Serbii, Korei Południowej, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Tajlandii.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)