Home Newsy iPhone 5S i problem z baterią
iPhone 5S i problem z baterią
0

iPhone 5S i problem z baterią

0

 

Nie pierwszy raz w historii Apple pojawia się problem dotykający dopiero co wypuszczonych na rynek urządzeń. Nie powinno być w tym zjawisku pierwiastka detronizującego kalifornijską markę w oczach użytkowników, każdemu bowiem producentowi zdarza się wprowadzić do publicznej sprzedaży wadliwy produkt. Ważne natomiast jest, by przyznać się do popełnionego błędu i podjąć działania zmierzające do eliminacji niedociągnięć.

Krótko po premierze iPhona 5S na rynku pojawiły się bowiem krytyczne uwagi użytkowników tego sprzętu dotyczące nieodpowiedniego działania umieszczonej w nim baterii. Według raportów ma ona bowiem pracować na pełnym ładowaniu przez niepokojąco krótki czas.

Całą, wstydliwą sprawą zainteresował się Wall Street Journal jednak przy okazji podkreśla, iż problem dotyka niewielkiego odsetka właścicieli tego urządzenia. Apple także wydało w tej sprawie oficjalny komunikat, przyznając się do fabrycznej ułomności. Osobiście ma kontaktować się z użytkownikami felernych urządzeń proponując jak najbardziej optymalne dla obu stron rozwiązanie.

Źródło: New York Times

Bateria w iPhone niedomaga? Wymiana baterii w Apple iPhone w promocyjnej cenie! 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *